Asya Dizileri
Bride of The Country İzle
İncele
Bride of The Country İzle
Bride of The Country Türkçe İzleKore ve Asya dizileri sitemizde bolca bulunmaktadır. Sistemizden güncel olarak bu dizileri takip edebilirsiniz. Bride of The Country dizisinin konusu Güney Kore'nin en büyük şirketlerinden biri olan TaeYang şirketini yöneten aile 100 yıldır bir lanetin etkisinde kalıyor. Lanetin başlangıcı ailenin ilk gelininin ölmesi ile başlıyor. Bir tarafta lanetin bedelleri ödenirken diğer taraftanda masallara hikaye olacak bir aşk yaşanıyor. Bu güzel kore dizisini geç kalmadan izleyin. Eğer bu dizileri istemezsenix Netflix dizileri sizin için çok iyi bir seçim olabilir.
 • 160
 • 0
Blood İzle
İncele
Blood İzle
Kore dizileri arasında en çok ilgi çeken dizilerden olan Blood vampirleri ele almaktadır. Vampirlere gelende enfekte olarak hitap ediyorlar. Gizemi çözülemeten bir virüs ile enfekte edilen hastalar devası olmayan bir rahatsızlıkla karşı karşıya geliyor. Vampirlerden biri kanser hastanesinde şif sağlamak amacıyla çalışmaya başlar. Ama bu durumda kötü vampirlerle mücadele etmek zorunda kalırlar.
 • 2015
 • Kore
 • 60
 • IMDb 7.5
 • 148
 • 0
Hati Perempuan
İncele
Hati Perempuan
Hati PerempuanTürkiye'de ilgi çeken Malezya dizilerinden biri olan Hati Perempuan, romantik dram dizisidir. Sizler de Hati Perepuan altyazılı dizi izle seçeneğine basarak hızlı ve güvenilir şekilde izleyebilirsiniz.Dizi KonusuDizi karakterlerinden Yuhanis(Mia Ahmad), iş hayatında başarılı bir mimardır. Erkek karakter olan Tengku Zaril(Syarul Ridzwan), ünlü bir holdingin SEO'sudur. İki zıt karakterli dizi kahramanın yolları kesişmektedir. Ve kızların hiç rahat bırakmadığı Zaril, Yuhanis'e karşı olan duygularına yenik düşecektir. Yuhanis'e ilk zamanlar Zaril'in davranışlarından hoşlanmasa da zamanla bu değişecek ve işler karışacak. Dhamoo Punjabi'nin yapımcılığı ile sunulan Hati Perempuan, 28 bölümden oluşan bir yabancı dizidir.Hati Perempuan'nın senaristi Arizal'dır. Dizide olan müzik ise, Gatot Sudarto'ya aittir. Yabancı dizi izlemek isteyen ve altyazılı dizi arayan birçok kullanıcının tercih ettiği sitemizde istediğiniz dizi ve film türlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fragman videolarını izleyerek daha çok bilgi edinebileceğiniz Hati Perempuan dizisini altyazılı izlemenizi öneriyoruz.
 • IMDb 5.0
 • 241
 • 0
Game Payabaht
İncele
Game Payabaht
Game PayabahtTürkiye'de birçok insan tarafından sevilen Tayland dizileri arasında yer alan Game Payabaht yabancı dizi izlemek ve kaliteli bir altyazılı dizili izlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz.Dizi KonusuRomantizm ve dram konulu bir dizi olan Game Payabaht Tayland da çekilmektedir. Dizinin başrol oyuncularından olan Akkee ailesinin iflasa gelme sürecini ve çok değer verdiği kız kardeşinin intiharı için kız kardeşinin sevgilisini ve ailesini suçlar. İşte tam da burada olaylar ilginç hale gelir izlemekten zevk alacağınız Game Payabaht altyazılı dizi izle seçenekleri ile hızlı ve güvenilir bir şekilde izleyebilirsiniz. Aynı zamanda yakışıklı başrolü Akkee intikam için kız kardeşinin sevgilisinin kız kardeşini kaçırır ve cümbüş başlar.Game Payabaht yabancı dizi, 10 Ekim 2016 yılında TV dizisi olarak izleyicilerle buluştu. Dizide romantizm ve dramı sıklıkla göreceksiniz. O yüzden şimdiden gözyaşınızı ve sümüklerinizi silmek için mendillerinizi yanınıza alınız. 18 bölümden oluşan Game Payabaht son bölüm tarihi 1 Haziran 2017'dir. Yabancı dizi altyazılı şekilde izleyerek anlamadığınız farklı dillerde ki dizilerinde mevcut olduğunu anlayacaksınız.
 • IMDb 5.0
 • 365
 • 0
The Fiery Priest
İncele
The Fiery Priest
The Fiery PriestOrjinal ismi ile Hot Blooded Priest olarak bilinen The Fiery Priest yapımı, 2019 yılı yapımı Güney Kore dizisidir. Yapımın başrollerinde Kim Nam-Gil, Honey Lee, Lee Moon-Sik ve de Jeong Dong-Han gibi oyuncular bulunuyor.Dizi tür olarak aksiyon, gerilim, suç ve de komedi dizileri arasında yer almaktadır. The Fiery Priest dizisinin yönetmeni Lee Myeong-Wu, senaristi Park Jae-Beom'dur. Ana karakter olan Kim Hae, katollik kilisesinde çalışan rahiplerden biridir. Ancak dininin gereklerini yerine getirmekte bir hayli zorlanır. Öyle ki bir gün başka bir insana karşı oldukça kaba ve de kindar davranışlar sergilediğini fark eder. Dizinin bir diğer önemli ismi Kim Dae Young ise susmak bilmeyen, ancak işinde de çok başarılı bir dedektiftir.Genç rahip hayatını bir hayli olumsuz etkileyen öfke sorunlarından kurtulmak için çabalar. Kim Dae Young ise rahibin eskiden kalma cinayet davasını çözmek gizli çalışmalar yürütür. Sosyal hizmet kurumlarının nasıl kullanıldığı ve de toplumsal suçlarla mücadelede yine toplumun tutumları ana tema olarak belirlenmiştir.
 • 2019
 • 35
 • IMDb 9
 • 232
 • 0
Another Miss Oh
İncele
Another Miss Oh
Another Miss OhKore dizilerini sevenler için en ideal yapımlar arasında bulunan Another Miss Oh, full hd formatta izleme seçenekleriyle, keyifli bir zaman dilimi geçirmenizi sağlayacaktır. Öyle ki dizi hem konusu ile hem de oyuncularının duygun yüklü performansları ile bir hayli dikkat çekmiştir. Yapım 2016 yılına ortaya konmuştur. Şu anda ilk sezon tamamlanmış olup, toplamda 18 bölümün çekildiği bilinmektedir. Another Miss Oh yapımcılarından alınan bilgilere göre, 1. sezonun son bölümü final bölümüdür. 2. sezon çekilmeyecektir.Peki Another Miss Oh dizisinin konusu nedir? Bu dizi aslına bakıldığında bilim kurgu yapımlarının sevenlerin tercih edeceği bir öyküye sahiptir. Özellikle de geleceği görme yetisine sahip olan bir gencin, yeteneğini öğrendiğinde yaşantısındaki ne gibi değişiklikler olabileceğini gözler önüne seren dizi, bir yandan da aşk temasını son derece başarılı bir şekilde işlemektedir. Yapımın oyuncu kadrosunda ise Park Do-Kyung karakteriyle Eric, Oh Hae-Young karakteriyle, Lee Jin-Sang karakteriyle Kim Ji-Suk ve de Han Tae-Jin karakteriyle Lee Jae-Yoon bulunuyor.
 • 2016
 • 60
 • IMDb 8.3
 • 355
 • 0
Abyss
İncele
Abyss
Ko Se-Yeon, çevresindeki bir çok insana göre mükemmeliyetçi ve de oldukça da sert biridir. O, yaşadığı gizemli bir olay sonucunda hayatını kaybederek, yeniden başka bir bedende dünya gelir. Bu durumu değerlendiren genç kadın avukat olarak çalışmaya başlayacaktır.Cha Min ise, oldukça zeki, iyi niyetli ve de mütevazidir. Öyle ki tüm bu özelliklerine karşın kendisini yakışıklı bulmaz. O da tıpkı arkadaşı gibi gizemli bir şekilde ölür ve de yeniden dirilir. Cha Min, farklı bir bedende dünyaya geldiğinde başarılı bir hukuk şirketinin başına geçmiş olacaktır. Fakat onların her daim hayalini kurdukları güzellik ve de yakışıklılık, kendilerine bir şey katmaz. Sadece hayatlarını sıradanlaştırır.
 • 2019
 • 60
 • 428
 • 0
Babel
İncele
Babel
BabelToplamda 16 bölümden oluşan Babel dizisi, kariyerine bir gazetede muhabir olarak başlayan, başarılı bir savcının hayat hikayesini ele almaktadır.Yapım tür olarak dram, gizem, hukuk ve de romantik alt kategorilerinde bulunmaktadır. Dizinin yönetmeni Yun Seong-Sik, senaristleri ise Kwon Soon-Won ve de Park Sang-Wook'tur. İzleyicisinden yüksek puan almayı başaran bu yapımın başrollerinde Cha Woo-Hyuk rolüyle Park Si-Hoo, Han Jung-Won rolüyle Jang Hee-Jin ve de Tae Min-Ho rolüyle de Kim Ji-Hoon bulunmaktadır. Eminiz ki sizler de Babel yapımını çok severek izleyecek ve keyifli bir zaman dilimi geçireceksiniz.Babel dizisinin konusu ise intikam ve aşk arasında kalmış genç bir savcının yaşadığı olaylar üzerine kurulmuştur. Onun için hayattaki en önemli şey intikamını almaktır. Bu nedenle de karşısına çıkması muhtemel olan her türlü sorumluluğu ve riski göze almıştır. Fakat bir gün karşısına çıkan genç bir adama aşık olması ile birlikte tüm hayatı değişecektir. İki farklı aile arasında meydana gelen bu güç savaşı, eminiz ki sizleri de derinden etkileyecektir.
 • IMDb 1.495
 • 314
 • 0
Crowned Clown
İncele
Crowned Clown
Crowned ClownThe Crowned Clown dizisi, toplamda 16 bölümden oluşan, tür olarak dram, tarih ve de romantik yapımlar arasında yer alan, önemli bir dizidir. Yapımın başrollerinde Kral Lee Hun rolü ile Yeo Jin-Goo, Kraliçe Yoo So-Woon rolü ile Lee Se-Young ve de Saray sekreteri Lee Kyu rolü ile de Kim Sang-Kyung bulunmaktadır. The Crowned Clown dizisinin yönetmeni Jim Hee-Woon, senaristleri ise Kim Sun Deok ve de Shin Ha-Eun olarak bilinmektedir. Peki son zamanlarda ülkemizde de oldukça çok izlenen bu yapımın konusu nedir? Dizi bizlere neler anlatacak?Yaşanan tüm olaylar Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir. Bu dönemlerde Kral Lee Hun kendisine karşı olan tüm ayaklanmaları önlemek ve galip gelmek adına savaşmaktan kendisini alamaz. O, kendisine karşı düzenlenmesi muhtemel her türlü suikast girişimini engellemek için yerine başkasını geçirir. Öyle ki Ha-Sun kendisine tıpatıp benzeyen, ancak soytarılık yapan bir karakterdir. Kralın yerine tahtta oturmak, onun için büyük bir olaydır. Kimi zaman eğlenerek geçirdiği süreçte, Kraliçe Yoo So-Woon'a aşık olması hayatını değiştirecektir.
 • IMDb 1.951
 • 192
 • 0
Liver or Die
İncele
Liver or Die
Liver Or DieOrjinal ismiyle What's Wrong Poong-Sang olarak bilinen Liver Or Die yapımı, 2019 yılı Güney Kore dizisidir. Yapım tür olarak aile, dram ve de romantik komedi kategorilerinde yer almaktadır. Dizinin başrollerinde Lee-Si Young, Song Jong-Ho, Shin Dong-Mi ve de Jeon Hye-Bin gibi yıldızı parlayan aktörler bulunmaktadır. Kısa zamanda çok büyük ilgi gören ve de ilgi çekici sahnelere tanıklık etmenizi sağlayacak Liver Or Die dizisinin yönetmenliğini Jin Hyung-Wook üstlenmiştir. Senaryo ise Moon Young-Nam'a aittir. Peki her geçen gün daha da popülerleşen Liver Or Die dizisinin konusu nedir?Ana tema her zaman başkaları için yaşamış bir adamın başından geçenleri ele almaktadır. Poong Sang, hayatı boyunca ailesinden hiç bir anlamda destek görmeden Jin Sang, Jung Sang, Hwa Sang ve de We Sang isimli kardeşlerine destek olup, adeta baba şefkati göstererek onları büyütür. Kardeşleri ise büyümüş olmasına karşın o hala onların hayatını kurmak adına endişe duyar. Her biri işini eline alıp, hayatlarını kurtardığında ise artık kendisi için bir şeyler yapmaya karar verecektir.
 • IMDb 1.373
 • 260
 • 0
Encounter
İncele
Encounter
EncounterSoo Hyun rolü ile Song Hye-Kyo ve de Jin Hyeok rolüyle de Park Bo-Gum gibi oyuncuların yer aldığı Encounter, 2018 yılı yapımı bir dizi olmasının yanı sıra, ilk sezon için 16 bölümün çekimi tamamlanmıştır. Güney Kore mini dizilerinden biridir. Tür olarak dram ve de romantik yapımlar kategorilerinde yer almaktadır. Kısa zamanda çok sevilen Encounter dizisinin yönetmeni Park Shin-Woo, senaristi ise Yoo Young-Ah gibi isimlerdir. Ana tema bir kadın ve bir adam etrafında döner.Soo Hyun, sanki dünyanın her nimetine sahipmiş gibi görünen ancak hiç bir zaman da kendisi için yaşamayı bilmemiş bir karakter olarak karşımıza çıkar. Jin Hyeok ise genç kadının tam aksine, dünyada hiç bir şeye sahip değilmiş gibi görünmekten çekinmez. Bir o kadar da saf ve özgür ruhu ile dikkat çeker. Birbirlerini çok yakından tanıyan bu iki kişi, sadece tek bir güğn bile olsa birbirlerinin yerine geçmek isteyeceklerdir. Peki bunu başardıklarında hayata bakış açılarında da değişiklik olacak mı? Encounter dizisini hd olarak izleyebilirsiniz.
 • IMDb 10
 • 451
 • 0
The K2
İncele
The K2
THE K2 İZLE2016 yılı yapımı Güney Kore dizilerinden biri olarak bilinen The K2, tür olarak aksiyon, dram, gerilim ve de romantik diziler kategorilerinde bulunmaktadır. Yapımın başrollerinde Ji Chang-Wook, Im Yoon-Ah, Lee Jeong-Jin ve de Son Tae-Young gibi önemli aktörler bulunmaktadır. Kısa zamanda izleyicisinden tam not almayı başaran The K2'nin yönetmeni Güney Kore'nin en başarılı isimlerinden biri olan Kwan Jeong-Hwan'dır. Senarist ise Jang Hyeok-Rin olarak biliniyor. Peki popüler diziler listesinde ilk sıralarda yerini almış olan The K2 dizisinin konusu nedir?Dizinin konusu ise eskiden paralı asker olan ancak şimdilerde güçlü bir başkan adayının yanında çalışan genç bir adamın uğradığı ihanet üzerinde kurulmuştur. O, uzun zamandır hizmet verdiği kişi tarafından yüzüstü bırakıldığında kendisini çok aciz hissetse de intikam almaktan da asla vazgeçmeyecektir. Bu nedenle eskiden hizmette bulunduğu başka adayının kızını ona karşı kullanmak üzere kaçırtır. Fakat kendisinin bu girişimi tutku dolu aşkı ile de tanışmasına vesile olacaktır. Sizler de The K2 dizisini sitemiz üzerinden full hd formatta izleyebilirsiniz.
 • 713
 • 0
Lovely Horribly
İncele
Lovely Horribly
Lovely HorriblyOyuncu kadrosunda Yoo Philip rolüyle Park Si-Ho, Ji Eul-Soon rolüyle Song Ji-Hyo ve de Sung Joong rolüyle de Lee Gi-Kwang gibi önemli yıldızların yer aldığı Lovely Horribly yapımı, tür olarak romantik komedi kategorisinde yer almaktadır. Dizinin yönetmeni Kang Min-Kyung, senaristi ise Park Min-Joo'dur. Yapımın şu anda 32 bölümünün çekimi tamamlanmıştır. Her bölüm ortalama olarak 35 dakika sürer. 2018 yılı yapımıdır. Lovely Horribly dizisinin ana teması ise, kaderleri birbirlerine bağlı bir adam ve bir kadının etrafında döner. Peki Lovely Horribly konusu nedir?Philip ve Eul Son, dünyaya aynı gün gözlerini açmış, iki farklı karakterdir. Garip olan tek şey ise onların hissettiklerinin aynı olmasıdır. Öyle ki biri mutsuz olduğunda, diğeri de mutsuz olmakta; biri ağladığında ise diğeri de ağlamaktadır. Philip, kendi hayatını yoluna koymaya çalışan, oyunculuk kariyerinde önemli bir başarı elde etmiş biridir. Eul Soon ise onun tam aksine işi hiç bir şekilde yolunda gitmeyen senaristtir. İkili aynı dizide çalışmaya başladıklarında olaylar sarpa sarmaya başlayacaktır.
 • IMDb 3.988
 • 214
 • 0
Bad Papa
İncele
Bad Papa
Bad PapaGüney Kore sinemasının en popüler yapımı olan Bad Papa izle dizisi, 2018 yılı yapımıdır. Tür olarak aile, dram ve de komedi kategorilerinde bulunmaktadır. Aynı zamanda Bad Papa yapımı orjinal ismi ile Badeupapa olarak bilinir. Yapımın başrollerinde Jang Hyuk, Park Ji-Bin, Son Yeo-Eun ve de Da Wit-Lee gibi Kore'nin en çok sevilen ve başarılı aktörleri yer almaktadır. Dizinin yönetmeni Jin Chang-Gyu, senaristi ise Kim Sung-Min'dir. Bad Papa dizisinin şu anda 16 bölümü çekilmiştir. Her bölüm ortalama olarak 30 dakika sürer.Yapımın ana karakteri olan Yoo Ji-Cheol, iyi bir baba olmak için tüm gücüyle çabalar. Fakat her daim kötü bir yöntem seçmekten kendisini alamaz. O, eskiden boksörlük mesleğini yapsa da, bir gün her şeyini kaybettiğinde, yeniden başlamak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Öyle ki genç adamın yaşadığı bu kayıp, tüm parasının ve şöhretinin yok olmasına neden olacaktır. Bundan sonra ise karma dövüş sanatlarıyla ilgilenerek, hayatının kontrolünü yeniden ele geçirmek için elinden geleni yapar.
 • IMDb 7
 • 378
 • 0
Are You Human Too?
İncele
Are You Human Too?
Are You Human TooBilim kurgu yapımlarını sevenler için ideal bir tercih olan Are You Human Too, Hd formatta izleyiciler için hazır hale getirilmiştir. Dizi orjinal ismi ile Neodo Inganini olarak bilinir. 2018 yılında yapılmaya başlanmış ve ilk sezon yakın zamanda tamamlanmıştır. Kısa zamanda izleyiciden tam not alan Are You Human dizisini izle seçeneklerinden faydalanarak keyifli bir zaman dilimi geçirmeniz mümkün olacaktır. Yapımın başrollerinde Güney Kore'nin parlayan yıldızları olan; Lee Joon Hyung, Seo Kang-Joon ve de Kim Sun-Ryung yer almaktadır.Kong Seung-Yeon, insanların arasında karışmış, onlara asla zarar vermeyi düşünmeyen ve hatta onlara tapan, ancak insan gibi davranmaya da alışmış üstün teknoloji bir robotun korumalığını yapar. Robot Nam Shin geçirdiği acı dolu bir kaza sonucunda komaya girdiğinde, koruması onu kurtarmak için elinden geleni yapmaya koyulur. Aynı zamanda Kong Seung-Yeon'un annesi de beyin bilimi ve yapay zeka üzerine master yapmış başarılı bir bilim insanıdır. Robot hakkında hızla yayınlan haberler ülke gündemini meşgul eder. Bu duruma çözüm bulmak için genç adamın annesi Nam Shin III'ü üretecektir.İyi seyirler hdfilmsizle2.com
 • IMDb 10.0
 • 639
 • 0
Hot and Sweet
İncele
Hot and Sweet
Hot And SweetGüney Kore sinemasının mini dizilerinden biri olarak bilinen Hot and Sweet yapımı, her bölümü ortalama 10 dakikadan oluşan toplam 8 bölümden oluşuyor. Dizi tür olarak romantik komedi yapımları arasında yer almaktadır. Kısa sürede çok büyük bir fan kitlesi edinmiştir. Yediden yetmişe herkesin severek izlediği Hot and Sweet yapımının başrollerinde Güney Kore'nin en çok sevilen oyuncuları arasında yer almayı başarmış olan Choi Min-Hwan ve de Yuna gibi aktörler bulunmaktadır. Ana karakter ülkenin en sakin sahil kasabalarından birinde konaklamaktadır. O, geçimini baba yadigarı kamyonu ile sağlamaktadır. Bir gün hiç beklemediği bir anda karşısında çok hoşlanacağı, güzel bir kadın çıkar.Ancak bu kadın gizemli olayları ile kasaba halkı tarafından dikkat çekmektedir. Onun sırrını çözmek isteyen bir çok kişi vardır. Genç adam güzel kadına olan duygularının esiri olarak, kendisinin her daima arkasında olacaktır. Hot anda Sweet dizisini sizler de sitemiz üzerinden full hd formatta izleyerek, keyifli bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Eminiz ki sizler de bu mini diziyi çok seveceksiniz.
 • IMDb 2.385
 • 557
 • 0
Türkiye'de çok az yerde rastlayabileceğiniz Asya dizilerini sizler için Fullhd kalitesinde sitemizde değerli üyelerimiz için yayınlıyoruz.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler..


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : noktafilmizle1@gmail.com adresi ile iletişime geçiniz.