Netflix
Daredevil Dizi Türkçe Dublaj İzle
İncele
Daredevil Dizi Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Daredevil dizini Marvel’in önemli yapıtlarındandır. Netflix dizisi olan bu dizide hikaye şöyle geçiyor. New York’un Hell’s Kitchen bölgesinde geçen hikayede küçük yaşta geçirdiği bir kaza sonrası görme yeteneğini kaybeden Matt murdock görme yeteneğini kaybettikten sonra etraftaki herşeyi daha hassas bir şekilde hissetmeye başlar. Görmemesin rağmen gören bir insana göre daha yeteneklidir. Etrafındakilerini kalp atışlarından dahi hissedip herşeyi önceden kestirebilir. Matt’ın eski boksör babası oğlunun geçirdiği kazadan dolayı her zaman kendini suçlamakatadır. Bu sebeple yaptığı işi bırakıp tekrar boksörlük yapmaya başlar. Bir gün bir maç için kendisine teklif gelir. Kendisine söyleneni yapmayan babası bu işin sonunda öldürülür. Gündüzleri avukat işi yapan Murdock geceleri adaleti sağlamakta uğraşır. Netfilix disinini full hd olarak izlemek için sitemizi ziyaret edin.
 • 296
 • 0
Good Omens
İncele
Good Omens
Kıyametin yaklaşmakta olduğu bir dünyanın anlatıldığı Good Omens’de, cennetin ve cehennemin temsilcisi olan iki meleği konu alıyor.Yaşananların üzerinden yüzlerce yıl geçmiştir ve kıyametin kopmasında sadece 11 yıl öncesinde, karanlık bir gecede kötülük yükselmeye başlamıştır.. Şeytan çocuğunu dünya’ya göderir ve şeytanın dünyadaki temsilcisi olan Crowley sayesinde, çocuğunun Amerikan Büyükelçisinin doğacak olan çocuğuyla değiştirilmesini ister. Böylece çocuğu rahat bir hayat sürerek hükmünü süreceği yaşa gelecektir. O karanlık gecede nöbetçi şeytanlar tarafında çocujlar değiştirilir fakat işler pek de iyi gitmez. Dünyadaki yaşamlarında vazgeçmeyi istemeyen melek Aziraphale ile iblis Crowley, Deccal’in davranışlarında etkili olup kıyameti engellemeyi düşünmektedirler.Beklenilen gün gelir. Fakat dünyadaki yaşamlarını seven ikili için herşey çok geçtir çünkü yaptıkları planlar hakkında yanılmışlardır.
 • 60dk
 • IMDb 0,0
 • 293
 • 0
Easy
İncele
Easy
EasySon zamanlarda Netflix uygulamasının önemli başyapıtlarından biri olan Easy dizisi aşk, cinsellik ve teknoloji kavramının bize insanlar arasında nasıl bir döngüde olduğunu göstermektedir. Baş rolünde Orlando Bloom olan dizide diğer oyuncuların tam anlamıyla ünlü aktörlerden oluşmaması bizi şaşırttı. Yönetmen koltuğuna ise Joe Swanber oturmaktadır. Dizinin çekimleri Chicaco da yaşamakta olan kişilerin yaşadıkları kavramları farklı bir biçimde tanımladıkları antolojik bir biçimde nasıl sorguladıklarını anlatıyor.Dizini toplamda 8 bölümden oluşan ve her bölümü 30 dakika olan dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle Başrolde Orlando Bloom, Marc Maron, JakeJhonson Kate Berlant gibi oyuncular yer almaktadır. Dizinin şuan 3 sezonu çekilmektedir. Her sezonda farklı yerlerde farklı konular işlenmektedir. Dizinin içeriğinde insan ilişkilerinin sorgulandığı ve çok fazla diyalog ile bizler ekrana kilitliyor. Dizinin 3. Sezonunun da 8 bölümden oluşacağı tahmin edilmektedir.Bir grup insanın hayatlarını gözler önüne sermesi ile başlayan dizinin senaryosunda bazen değişiklik görünse de yaşanılan ve anlatılanlara bakacak olursak her bölümde kendi hayatlarını sergilediklerini izleyeceğiz. Dizinin IMDB puanı ise 6.8’dir. Romantik komedi hayranları için izlenmesi en keyifli dizilerden biri olacağına eminiz. Konuk oyuncu kadrosu ile de göz dolduran dizi de ünlü olmayan insanlar ile yapılan önemli bir başyapıt olarak yerini almaktadır. Romantik komedi severleri ekran başına bağlayacak olan Easy dizisinin 3. Sezonu sitemizde yayınlanmaya başlayacaktır.
 • 2016
 • 30
 • IMDb 6
 • 501
 • 0
Years And Years
İncele
Years And Years
Years And YearsToplum giderek artan bir hızda değiştikçe, Lyons ailesi gelecekte umduğumuz her şeyi ve korktuğumuz her şeyi deneyimliyor. Her bölümü, Daniel (Russell Tovey), Stephen (Rory Kinnear) ve eşi Celeste (T'nia Miller), sisters Rosie (Ruth Madeley) ve Edith (Jessica Hynes), Gran Muriel (anne Reid) ve ailenin çocuklarının hayatlarından sonra aileyi bir ya da iki yıl ileriye doğru götüreceğine inanılıyor. Eğer mevcut dünyanın korkunç bir yer olduğunu düşünüyorsanız, çok daha korkutucu olmak üzere.Bu yıl ve yıllara göre, gelecekteki bir İngiltere'nin kurgusal hikâyesini 2034'e kadar anlatan yeni Russell T Davies draması. Netlix’de yayınlanan drama kategorisinde bulabileceğiniz dizide İngiltere’nin kararsızlığında siyasetin kötü gitmesi ve ekonomik anlamda gelişme kaydedemediği zamanlarda lyons aile üyelerinin İngiltere için önemli bir gece de toplanıp neler yapabileceklerine kararlaştırıp ve gelecek hakkında konuştuklarını anlatan dizi 7,9’luk bir IMDB puanı bile bizlere usta oyuncukların ve dizinin harika bir başyapıt olduğunu kanıtlar neticesindedir.Dizinin senaristi olan Davies, diziyi son 20 yıldır yazmak istediğini söylese de, bugün Emma Thompson'ın oynadığı açık sözlü bir ünlü popülist politikacının yükselişini ve toplumdaki değişikliklerin Lyons adlı sıradan bir aileyi nasıl etkilediğini izlemek son derece keyifli olacağını siz dizi severlere göstermektedir. Dizide politikanın ülke çıkarları için nasıl yönetilebileceğini de anlatmaktadır. Müthiş bir oyuncu kadrosu ile karşınıza çıkan Netflix yapımı dizi ilk sezonundan itibaren yayınlanmaya başlanmıştır.
 • 2019
 • 60
 • 920
 • 0
Warrior
İncele
Warrior
2019 Yılı Dizileri içerisinde oldukça iddialı olan Warrior dizisi Fransa'da geçen iç savaşları konu alıyor. Çinden'gelen çocuk döğüş konusunda olukca iddialıdır . Bu iddası ile de kalmaz kendisini mahallelerdeki iç savaçların içinde bulur.
 • 2019
 • 50
 • IMDb 6.5
 • 477
 • 0
İts Bruno
İncele
İts Bruno
İts Bruno Dizisi İzleBir erkek ve köpeği hakkında bir hikâyeden daha iyi bir şey yok. Netflix, Bruno ‘ya bir dizi ile karşımıza çıktı, sevgili köpek arkadaşı Bruno ile birlikte yıldız Solvan “Slick” Naim (Kara Liste, hayvan Krallığı, güç) bir komedi.Naim tarafından yazılan ve yönetmenliğini de kendisinin yaptığı dizide en iyi arkadaşı bir köpek olan Bruno köpeğine duyduğu sevgi ve saygının etrafında ki insanlar tarafından da köpeğine saygı gösterilmesi gerektiğini savunmaktadır. Malcolm (Naim) ve Brooklyn bloğunda gerçekleşen komik Maceraları izleyeceğiz. Dizi oyuncuları Rob Morgan (Mudbound, Daredevil, Luke Cage) ve Shakira Barrera (Glow, Lethal Weapon, Güney Kraliçesi) i Molly Conners, Amanda Bowers veVincent Morano dizinin yapımcılığını üstlenmiştir.Naim, Brooklyn'deki Bushwick'ten ödüllü bir Cezayirli-Amerikalı yazar, yönetmen ve rapçi. Onun ilk özelliği, düzenlenmiş olan Urbanworld Festivali'nde seyirci ödülü de dâhil olmak üzere beş festival ödülleri kazandı.Malcolm (Solvan "Slick" Naim), puggle cinsi köpeği Bruno'yu dünyadaki her şeyden daha çok seviyor. Bruno ‘ya en iyi yemeği ve en lezzetli hindi eti ile besler ve masada yemesine izin verir. Önümüzdeki aylarda Bruno dizisinin Netflix tarafından yenilenip yenilenmeyeceğine dair haberleri duymayı bekleyeceğiz. Her bölümün ne kadar kısa olduğunu ve ne kadar az bölümden oluştuğunu bilsek de Bruno gibi küçük komedi dizisi, her zaman izleyiciler arasında yerini alır. its brno izle, tüm bölümleri sezonları 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 hd kalitede altyazili fullhd dublaj izle.
 • 2019
 • 15
 • IMDb 6.5
 • 332
 • 0
Vikings
İncele
Vikings
Viking izleViking filmi izleyicilerle buluştuğu ilk andan itibaren hayranlık uyandırmış ve çok kısa süre içerisinde popülerlik elde etmiştir. Konusu karakterleri çarpıcı sahneleri ve etkileyici müziği ile son senelerin başarılı yapımları arasında yer almayı başarmıştır. Kanada ve İrlanda ortak yapımı arasında yer alan ve Micheal Hirst tarafından yazılıp yönetilmiştir.Her karakteri bünyesinde barındıran vikings her sahnesiyle beğenileri üzerine toplayarak Norsların fethettikleri yerlere kan ve vahşeti de beraberinde götürmelerini ve ölümü adeta göğüsleyişleri de konu alan yapım bu kavmin geleneklerini de esaslı bir dille gözler önüne sermektedir. Basit bir çiftçiyken bir savaşçıya dönüşen Ragnar bunun yanında oğlu Bjorn da yaşamış olduğu maceraları ve savaşları gözler önüne sermektedir. Bu sayede vikings filmi konusuyla ve karakterleri ile son senelerin en çok izlenen yapımlar arasında yer almaktadır. İlk sezonlarında Earle kafa tutan ve batıya yelken açma hayallerini sürdürmeye devam eden Ragnar ikinci sezonda hayallerini tamamen gerçekleşmiştir.Vikings Filmi İzleyenlerin YorumuVikinglere dair faydalı bilgiler edinilmesini sağlayan film. Bir cinayetin meşru müdafa kapsamında değerlendirilebilmesi için suçlunun suçu işler işlemez en yakınındaki eve bu durumu anlatması gerekmektedir. İlk iki evi tehlikeler nedeniyle es geçebilme imkanı tanınarak üçüncü eve anlatma yükümlülüğü bulunmaktadır. Suçlu bulunulmak halinde ölüm şeklini de kendileri tercih edebilmekte ve son dilek olarak kabul edilmektedir.
 • 2013
 • 44
 • IMDb 7.4
 • 692
 • 0
How I Met Your Mother – Himym
İncele
How I Met Your Mother – Himym
How I Met Your Mother "Himym izle "2005 yılından beri yayınlanan How I Met Your Mother TV dizisi, komedi ve aşk konularını içinde barındırmaktadır. Dizi altyazılı izleme seçenekleri ile sitemizde mevcuttur.KonusuHow i Met Your Mother genel olarak bir barda geçen ve 5 kişinin arkadaşlığını konu alan bir sit-com dizisidir. Dizi Ted Mosby karakterinin çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştığını anlatırken bu 5 arkadaşın geçmişten bugüne yaşadıkları olayları, kişisel gelişimlerini, olgunlaşma süreçlerini mizahi bir dille ele alır. Bu 5 farklı karakterden birinde mutlaka kendinizi bulacaksınız. Dizi karakterlerinden olan Ted, kadere inanan romantik bir karakterdir. Ted'in en yakın arkadaşı Marshall hukuk okumaktadır ve arkadaşları ile eğlenmeyi seven bir karakterdir. Marshall'ın önce kız arkadaşı ardından nişanlısı olan Lily, sevgilisi ve arkadaşları ile vakit geçirmeyi seven bir karakterdir. Robin, dizinin ilk bölümünde Ted'in ilk aşkıdır. Muhabirlik işi yapan Robin, özgür bir karakterdir. Ve tabi ki Barney, tam bir parti ve aşk adamı karakterindedir.How i Met Your Mother'ı " Himym" Neden İzlemeliyimBirincisi dizinin neredeyse her bölümü yaklaşık olarak 20 dakikadır. Bu dizi seven her insanı kendine çeker. Komedi anlamında birçok sahne ile karşılaşacağınız dizi, 9 Sezon'dur. 9 yıl yayınlanmış olan How I Met Your Mother Google kullanıcıları tarafından yaklaşık olarak %96 beğeni almıştır. 208 bölümün tamamında farklı bir komedi göreceğiniz diziyi izlemenizi tavsiye ediyoruz.Himym izle ........
 • 2005
 • 22
 • IMDb 7.5
 • 372
 • 0
Telif hakları nedeniyle kaldırılmıştır
İncele
Telif hakları nedeniyle kaldırılmıştır
Telif hakları nedeniyle dizi kaldırılmıştır.
 • 2019
 • 60
 • IMDb 8.1
 • 36.544
 • 1
La Casa De Papel
İncele
La Casa De Papel
La Casa de Papel Genel Tanıtımİspanyol dizisi olan La Casa De Papel, Türk dizi severler tarafından da beğenilerek izlenmiştir. Dizide bir soygun söz konusu fakat bu soygun bu zamana kadar yapılmış olan diğer soygunlardan biraz daha farklıdır.La Casa De Papel izleDizide, Profesör lakabına sahip olan bir soyguncu hayatı boyunca planını yaptığı yüzyılın soygununu yapabilmek için harekete geçmeye başlar. Profesör bunun için dünyanın dört bir tarafından kendi alanlarında ün yapmış ve çeşitli suçlara bulaşmış olan kişilerden oluşan bir ekip kurar. Karakterler birbirinin ismini bilmez ve kendilerine dünyadaki farklı şehirlerin adlarını lakap olarak takarlar.Profesör hazırladığı kusursuz planın gerçekleşmesi için 5 ay kadar bir süreç belirlemiştir. Bu beş ayı ekip, evde çeşitli eğitimleri alarak ve soygunu ayrıntılı bir şekilde planlayarak geçirir. La Casa De Papel altyazılı izle. Planda en ince ayrıntıya kadar her şey düşünülmüştür ve ekip bütün planı doğru bir şekilde uyguladığı takdirde soygunun gerçekleşmemesi için hiçbir sebep yoktur.Soygun için hazırlanmış olan plan her ne kadar çok iyi ve eksiksiz bir plan olsa da gerçekleşeceği sırada bazı problemler de yaşanır. Çünkü plan her ne kadar güzel olsa da ekipte bazı kusurlar bulunur.La Casa De Papel kesintisiz izlesayesinde diziyi kesintisiz ve herhangi bir donma sorunu olmadan takip edebilirsiniz. Sizlere La Casa De Papel’in yayımlanmış olan bütün bölümlerini güncel olarak sunuyoruz.
 • 2017
 • 70
 • IMDb 8.1
 • 764
 • 0
Friends
İncele
Friends
FRİENDS TÜRKÇE İZLEYaklaşık 100’den fazla ülkede yayınlanmış olan bir Amerikan komedi dizisidir. Oldukça eski bir yapımlardan birisi olan komedi dizisi, ilk kez 1994 yılında gösterime girmiş ve uzun yıllar izleyiciler ile buluşmuştur. 2004 yılında son kez yayınlanmış olan yabancı dizi, toplamda 10 sezon boyunca yayınlanmıştır. Ülkemizde de yaklaşık iki sezon yayınlanmış olan dizi, bunların dışında farklı ödüllere layık görülmüştür.Dizinin ana konusunda toplamda 6 genç arkadaşın yaşadıkları olaylar yer alıyor. Amerika’nın New York şehrinde yaşayan üç erkek ve üç kadın genç, genel olarak bir kafede sahne alıyor. Dizinin genelinde komedi türü hâkim olsa da, karakterler arasında yaşanan ayrılıklarda bölüm arasında görülmekte. Bölümlerin ortalama 25 ile 30 dakika arasında görülmüş olduğu dizide, 20’li yaşlarındaki gençlerin başlarından geçen komik olayların anlatılmasının dışında, hüzün dolu zamanları da ele alınmıştır. Dizinin ana karakterlerinin yaşadıkları olaylar, aynı zamanda gerçek hayattaki insanların sıkça karşılaşmış oldukları olayları da içermekte ve buna göre uzun yıllar yayın hayatını sürdüren dizi olmayı başarmıştır.
 • 1994
 • 22
 • IMDb 7.9
 • 336
 • 0
Gotham
İncele
Gotham
İlk olarak 2014 yılında Eylül hayatında yayınlanmaya başlamış olan gotham dizisi, ABD yapımı dizilerden birisidir. Genel olarak suç ve polisiye konularını içermekte olan yabancı dizi, ayrıca gizem konuları ile de ön plana çıkıyor. Yaklaşık 5 sezon yayınlanan dizinin, ileriki sezonlarda da yayınlanacağı bilinmekte. 8,0 IMDb puanı bulunan dizinin ana konusu, Batman şehri olarak bilinen bölgenin, Batman’dan öncesinin ele alınması ile başlıyor.Ortalama 40 ile 50 dakikalık bölümlerden oluşan dizide, dedektif James Gordon ve Bruce Wayne adlı karakterlerin tanışma hikâyeleri ve sonrasında başından geçen olaylar ele alınmış. Dizinin ilk bölümlerinde anne ve babası ile sinemadan çıkan Wayne, izledikleri filmi tartıştıkları sırada, karşılarına çıkan soyguncuların anne ve babasından para istemesini ele alıyor. Anne ve babanın soyguncuların istedikleri parayı vermelerine rağmen, soyguncuların Wayne’nin anne ile babasını öldürmesini ancak çocuğa bir şey yapmamasını izleyiciye aktaran dizi, bu olay sonrasında araştırma yapan dedektif ile çocuğun tanışma sonrasında yaşanan gelişmeleri ele almıştır.
 • 2014
 • 43
 • IMDb 6.8
 • 357
 • 0
Greys Anatomy
İncele
Greys Anatomy
14 yılı aşkın süredir yayında olan, son derece popüler dizilerden birisi olan Greys Anatomy, adından da anlaşılacağı üzere bir cerrahlık dizisi. 2005 yılından bu yana ABC kanalında yayınlanan, aşırı dram türünde izleyicilerin beğenisini kazanan Greys Anatomy'de karakterler ve oyunculuklar çok başarılı. Heyecan verici konusu ve bağımlısı olacağınız gelişmelerle birlikte, ekrandan gözünüzü alamayacaksınız. Amerika'nın California eyaletinde bulunan Grace Hastanesi, araştırma hastanesi olarak hizmet veriyor ve yeni doktorlar için zorlu bir eğitim sürecini beraberinde getiriyor.Dizinin baş kahramanları ise Meredit Grey, Alex Karev, Cristine Yang ve Izzie Steves. Grace Hastanesi'ndeki zorlu eğitimlerini karakterlerimiz başarıyla tamamlamaya çalışacak. Ancak bu süreç, o kadar da kolay olmayacak. Yeni ve acemi doktorlar yalnızca eğitim sürecinin zorluğuyla değil; iş arkadaşlarıyla olan sorunlarıyla, ailevi sorunlarla ve diğer darama olaylarıyla uğraşacak. Tüm bu zorluklara göğüs gerebilen ve ayakta kalmayı başarabilen hekimler ise geleceğin cerrahları arasında yer alacaklar. Dizi hakkında araştırmalarımız sonucunda, karakterlerin birbirinden farklı özelliklere sahip olduğunu ve izleyicilerin ister istemez, farklı karakterleri desteklediğini görüyoruz. Bu bağlamda, izleyicileri ekrana bağlayan diziler arasında değerlendiriyoruz.
 • 2005
 • 43
 • IMDb 6.2
 • 342
 • 0
Band Of Brothers
İncele
Band Of Brothers
Stephen Ambrose tarafından yazılan tarih, dram ve savaş konulu romandan uyarlanan Band of Brothers'ın yapımcılığını Tom Hanks ve Steven Spielberg üstleniyor. IMDB'ye göre tüm zamanların en popüler dizileri arasında yer alıyor. 2. Dünya Savaşı'nda Amerika ordusunda görev alan Easy bölüğünün Toccoa kampında bulunan eğitimlerinden başlayarak, Hitler'in kalesine giden yolu konu almaktadır. Dizi, gerçek olayların aktarılması nedeniyle büyük ilgi görmüştür ve tamamen yaşanmış olaylardan oluşmaktadır. 10 bölümlük kısa bir seri olarak tamamlanmıştır.Dizinin konusuna baktığımızda ABD hava kuvvetleri bünyesinde yer alan Easy bölüğündeki eğitimden başlayıp; 2. Dünya Savaşı'nda yaşanılanları seyirciye aktarıyor. Savaşın getirdiği yıkımdan dolayı bölük askerleri birer birer dağılıyor. Grup üyeleri artık ölüm ve acıya tanık olduklarından, nasıl bir cehennemin içinde olduklarını kavrayabiliyorlar. Dizinin her bir bölümü, film havasında geçiyor. Oldukça yüksek bütçelerle çekimleri gerçekleştirilen Band of Brothers dizisi, Er Ryan'ı Kurtarmak filmindeki büyük başarısı nedeniyle, yapımcılığını üstlenen Steven Spielberg'in başarısına güvenilerek çekilmeye başlandı.
 • 2001
 • 60
 • IMDb 8.2
 • 258
 • 0
Jailbirds
İncele
Jailbirds
Mathilda sevgilisine tutkuyla bağlı ve onu gözünden bile sakınan genç bir kadındır. Yakın zamanda sevdiği adam bir suç işler. Genç kadın onu kurtarmak için suç üzerine alır. Hapishane yıllarında hayatta kalmak için elinden geleni yapar. Bu konuda güvendiği tek kişi de aşık olduğu adam olacaktır. Ancak Mathilda'nın hapise girmesinden sonra sevdiği adamdan hiç haber alamaması onun çok büyük acılar yaşamasına neden olur.Genç kadının hapishane sürecinde tek destekçisi oğlu olacaktır.Ancak şimdilerde oğlundan ayrılmanın da acısını iliklerine kadar hissetmektedir. Son zamanların en popüler dizileri arasında yerini alan Jairbidrs yapımını eminiz ki sizler de çok severek izleyeceksiniz. Jailbirds dizisi izle seçeneklerimizle siz değerli ziyaretçilerimiz sunulmuştur.
 • 2009
 • 60
 • 351
 • 0
The Society
İncele
The Society
Bir grup genç, yaşadıkları zengin New England kasabasına çok fazla benzeyen, başka bir yere gönderilirler. Bu gizemli olay, onları büyük bir endişe ve korkuya düşürecektir. Çünkü gençlerin yeni yaşam alanlarında ailelerine dair hiç bir iz bulunmamaktadır. Bir süre boyunca başlarına gelenlere anlam vermeye çalışan grup, zamanla evlerine ve de ailelerinin yanına dönmek için bir çözüm yöntemi üretmeye çalışırlar.Bir grup gencin gizemli olarak geldikleri bu kasaba üzerlerine düşen en önemli görev hayatta kalma mücadelesinde başarılı olmakları olacaktır. The Society dizisinin en önemli özelliği ise Nobel Edebiyat Ödüllü yazar William Golding'in Sineklerin Tanrısı kitabından çevrilmiş olmasıdır. Sizler de sitemizde alternatif olarak bulunan The Society 720p izleme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
 • 2019
 • 506
 • 0
Dünya çapında yayınlanan ve tüm dil seçenekleri olan Netflix Dizileri ni sitemizden izleyebilirsiniz. Netflix dizileri izle.

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler..


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : noktafilmizle1@gmail.com adresi ile iletişime geçiniz.


bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler