Spor
Greys Anatomy
İncele
Greys Anatomy
14 yılı aşkın süredir yayında olan, son derece popüler dizilerden birisi olan Greys Anatomy, adından da anlaşılacağı üzere bir cerrahlık dizisi. 2005 yılından bu yana ABC kanalında yayınlanan, aşırı dram türünde izleyicilerin beğenisini kazanan Greys Anatomy'de karakterler ve oyunculuklar çok başarılı. Heyecan verici konusu ve bağımlısı olacağınız gelişmelerle birlikte, ekrandan gözünüzü alamayacaksınız. Amerika'nın California eyaletinde bulunan Grace Hastanesi, araştırma hastanesi olarak hizmet veriyor ve yeni doktorlar için zorlu bir eğitim sürecini beraberinde getiriyor.Dizinin baş kahramanları ise Meredit Grey, Alex Karev, Cristine Yang ve Izzie Steves. Grace Hastanesi'ndeki zorlu eğitimlerini karakterlerimiz başarıyla tamamlamaya çalışacak. Ancak bu süreç, o kadar da kolay olmayacak. Yeni ve acemi doktorlar yalnızca eğitim sürecinin zorluğuyla değil; iş arkadaşlarıyla olan sorunlarıyla, ailevi sorunlarla ve diğer darama olaylarıyla uğraşacak. Tüm bu zorluklara göğüs gerebilen ve ayakta kalmayı başarabilen hekimler ise geleceğin cerrahları arasında yer alacaklar. Dizi hakkında araştırmalarımız sonucunda, karakterlerin birbirinden farklı özelliklere sahip olduğunu ve izleyicilerin ister istemez, farklı karakterleri desteklediğini görüyoruz. Bu bağlamda, izleyicileri ekrana bağlayan diziler arasında değerlendiriyoruz.
 • 2005
 • 43
 • IMDb 6.2
 • 339
 • 0
GLOW
İncele
GLOW
80'lerin kısa süreli ama çok sevilen şov programından ilham alınarak hazırlanan GLOW, 1980'li yıllarda Los Angeles'ta yaşayan ve yükselmek için çabalayan işsiz bir aktris olan Ruth Wilder'ın (Alison Brie) kadın güreşçilerin parlak ve spandexli dünyasına dalarak bir star olma yolunda son bir şans yakalamasını anlatıyor. Hollywood'da yer bulamamış 12 diğer kadının yanı sıra, Ruth'un rakipleri arasında eski bir dizi oyuncusu olan ve bebek sahibi olmak için işi bırakan Debby Eagan (Betty Gilpin) da vardır; çünkü Debby bu yeni hayatın hayal ettiği kadar mükemmel olmadığını fark edip sektöre geri dönmüştür. Tüm bunların merkezinde, düşük bütçeli filmlerin bitip tükenmiş yönetmeni Sam Sylvia (Marc Maron) yer almaktadır. Sam'in yeni görevi, bu 14 kadına güreşin yıldızı olma yolunda önderlik etmektir.
 • 2017
 • Amerika
 • 35
 • IMDb 8.1
 • 1.547
 • 0
Geçmişten bugüne kadar en iyi senaryolar ile yapılmış spor dizileri sitemizde yer almaktadır. Donmadan ve fullhd spor dizileri izle!

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler..


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : noktafilmizle1@gmail.com adresi ile iletişime geçiniz.