Yerli
Masum
İncele
Masum
MASUM FULL İZLEPolisiye ve drama olarak karşımıza çıkan bu dizi, standart bir Türk ailesi etrafında dönen oldukça sıra dışı bir hikâyeyi anlatmakta. Emekli bir komiser ve karısı, emeklilik amacıyla uzak bir çiftliğe taşınarak ile huzurlu bir şekilde hayat sürerken, bir gece yarısı ansızın gelen küçük oğullarının korkunç haberi ile ailenin hayatı yerle bir oluyor. Gizem dolu olan bu diziyi istediğiniz zaman sitemizden HD kalitede izleyebilirsiniz.MASUM HD DİZİ İZLEBayrak adlı bir tiyatro oyunun senaryolaştırılması sonucunda dizi olarak karşımıza çıkmıştır. Kadrosunda birçok deneyimli oyuncu bulunan dizide, standart bir ailenin aniden yaşadığı trajedi sonucu parçalanması konu alınıyor. Komiser Cevdet'in trajedileri ve ailesi ile yaşadığı sorunlara odaklanan dizi, aile içerisindeki sırların ortaya çıkmasını anlatıyor. İzleyenlerin oldukça beğendiği ve başarılı bulduğu bu dizi, detaylarıyla izleyicileri büyülüyor. Yeni ve kaliteli dizileri takip edebileceğiniz sitemizde, bu diziyi HD olarak izleyebilirsiniz.
 • 2017
 • 60
 • IMDb 8
 • 1
 • 0
Zalim İstanbul
İncele
Zalim İstanbul
Türkiye'de yeni yayınlanan ancak yayınlandığı ilk bölümle oldukca beğeni kazanan ve adından bahsetdiren dizi Zalim İstanbul internetde de en çok aranan dizi olarak oldukca dikkat çekmeyi başardı. İnternette Zalim İstanbul diye baya bi arama yapılırken izleyiciler dizinin konusunu ve oyuncu kadrosunu araştırıyor.ZALİM İSTANBUL KONUSUAntakya ile İstanbul arasına uzanan bir edinmenin mücadelesi olan dizide Seher adında kadın üç çocuğu ile yaşamaktadır.Seher'in hayatı böle standart olmayacak ve yolları kesişmelerde olacaktır.Başrol oyuncuları ise Fikret Kuşkan,Mine Tugay,Ozan Dolunay,Berker Güven, Simay Barlas,Deniz Uğur,İdris Nebi Taşkan,Sera kutlubey,Bahar Şahin,Ayşen Sezerel ve daha bir çok ünlü oyuncu bulunmaktadır. İnternetden Zalım İstanbul 'u izlemenizi Sağlayan sitemize bir yorumu çok görmeyiniz.
 • 2019
 • 120
 • IMDb 6,5
 • 67
 • 0
4n1k Yeni Başlangıçlar
İncele
4n1k Yeni Başlangıçlar
4N1K YENİ BAŞLANGIÇLAR DİZİ İZLE4n1k Yeni Başlangıçlar HD İzle ile özellikler gençler arasında fenomen hale gelen bu seriyi sizlerde daha yakından tanıyabilirsiniz. Yine aynı adı taşıyan genç bir yazarın kitap sayfalarından ekranlara taşınan bu dizi, bir grup arkadaşın oldukça zorlu olan üniversite sınavı sonrasında, İstanbul'da yeniden buluşmasını ve bu arkadaşların başından gelenleri anlatıyor. Geçtiğimiz aylarda çekimlerine start verilen bu diziyi güncel olarak sitemiz üzerinden takip edebilir, hızlı ve kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.4N1K YENİ BAŞLANGIÇLAR FULL HD İZLE4n1k Yeni Başlangıçlar Sansürsüz İzle ile sizlerde oldukça keyif alacağınız bu eğlenceli diziyi sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Birçok popüler oyuncuyu kadrosunda barındıran bu dizi, bir grup arkadaşı ve onların başlarından geçen maceraları konu almaktadır. Üniversiteli tayfayı anlatması ile bir hayli keyif alacağınız bu dizi, özellikle gençler tarafından büyük bir ilgi görüyor. Yayın yapmasını takiben sitemiz üzerinden de rahatlıkla erişebileceğiniz bu diziyi HD olarak izleyebilir, yeni ve güncel olarak sunduğumuz diğer dizilerimizi inceleyebilirsiniz.4n1k yeni başlangıçlar 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, bölümlerini türkçe reklamsız olarak sitemizden izleyebilirsiniz.
 • Fox Play
 • Türkiye
 • IMDb 5.0
 • 87
 • 0
Yaşamayanlar
İncele
Yaşamayanlar
YAŞAMAYANLAR FULL HD İZLEYaşamayanlar 720P Dizi İzle ile sizlerde ülkemizin ilk ve tek olan yerli vampir dizisini takip edebilir ve izleyebilirsiniz. İstanbul üzerinde anlatılan bu dizi heyecanlı ve gizemli öyküsü ile sizi sürükleyecek. Dizi 164 yaşındaki bir vampir ve akıl hocasının, insan olmak amacıyla İstanbul'a gelmesini ve kendisini vampire dönüştüren Dmitri'yi öldürme planını konu alıyor. Vampir ırkı ile insanlar arasında kalan bir vampirin hikâyesini anlatan bu diziyi sitemi üzerinden HD olarak izleyebilirsiniz.YAŞAMAYANLAR HD DİZİ İZLEYaşamayanlar Dizi İzle ile sizlerde oldukça çarpıcı bir konu örgüsü sunan bu diziyi daha yakında inceleyebilirsiniz. Kadrosunda ülke çapında ünlü birkaç oyuncuyu barındıran bu dizi, 164 yaşındaki Mia etrafında dönmektedir. Tarihin en güçlü vampirlerinden birini öldürmek amacıyla giden, fakat işlerin sarpa sarmasını anlayan bu hikâyeyi, soluk soluğa takip edeceksiniz. İnsanlar ile vampirler arasında başlayacak savaşı konu alan dizide, Mia hangi tarafta yer alacağınız bilememektedir. Bu diziyi sitemiz üzerinden hızlı ve kaliteli bir biçimde izleyebilirsiniz.
 • IMDb 5.0
 • 66
 • 0
Sıfır Bir Adana
İncele
Sıfır Bir Adana
SIFIR BİR ADANA FULL İZLESıfır Bir Adana HD izle seçeneği üzerinden, sizlerde Türkiye'nin en gerçekçi dizisini hızlı ve kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Hırsızlık, mafya savaşları, çete kavgaları ve uyuşturucunun işlendiği bu dizi, genel olarak 20'li yaşlarda bulunan Savaş, Cio ve Özgür adlı 3 gencin, Adana Hürriyet Mahallesi'nde kendi çetelerini oluşturmasını konu alıyor. Adana'nın en karışık semtlerinden olan Hürriyet Mahallesinde, bir çocuk için öyle çok fazla seçenek yoktur. Erken yaşlarda farklı sebeplerden ötürü hapse girip çıkan bu 3 gencin fuhuş'a ve uyuşturucuya karşı mücadelesinin ele alındığı dizide, mahalle içerisinde bulunan çeteler ve çeteler arasındaki güç dengesinin yer değiştirmesi anlatılıyor. Bu eşsiz diziyi sitemiz üzerinden kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.SIFIR BİR ADANA DİZİ İZLESıfır Bir Adana HD Dizi izle, oldukça düşük ücretle çekimlere başlayan ve kısa süre içerisinde birçok seyirci kitlesine ulaşan orijinal bir dizidir. Adana'nın Hürriyet Mahallesinde geçen dizide, 3 gencin farklı özellikleri ile birbirini tamamlamasını ve haksızlığa karşı savaşmaları konu alınıyor. Zamanla Adana'nın en güçlü çetesini oluşturan bu 3 arkadaşın etrafında kurulu olan dizide, gerek mahalle hayatı gerekse hapis hayatının anlatılmaktadır. Özellikle kadrosunda birçok yeni oyuncu yer alan Sıfır Bir'de, oyuncular gerek rolleri gerekse dillerini role yatkın bir şekilde kullanıyor. Oldukça farklı bir hikâyeyi anlatan diziyi sitemiz üzerinden takip ederek hızlı ve kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz.Sıfır Bir Adana Bir Zamanlar Adana'da 1, 2, 3, 4, 5, 6, sezonlarını hdfilmsizle ayrıcalığı ile sayfamızdan izleyebilirsiniz. Sevdiğiniz oyuncuları keyifle takip edebilirsiniz.Sıfır Bir dizisinin 5. sezonda toplam 1, 2, 3, 4, 5, 6,7,8 şeklinde bölümleri vardır.
 • Blue TV
 • Türkiye
 • 40
 • IMDb 5.0
 • 100
 • 0
Türkiye'de oynanan genel anlamda internet aleminde bulunması zor TÜRK dizilerini paylaşağımız alan.

Yerli dizi izle, yerliler 2019, yerli diziler, yerli diziler indirme,yerli dizi isimleri

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler..


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : cozumx.tr@gmail.com adresi ile iletişime geçiniz.