Arşivler: Diziler
Güldür Güldür Tüm Bölüm İzle
İncele
Güldür Güldür Tüm Bölüm İzle
Güldür güldür izle, güldür güldür full hd izle, güldür güldür dizisinin tüm bölümleri sitemizde yayınlanmaktadır.
 • IMDb 5.0
 • 102
 • 0
Bride of The Country İzle
İncele
Bride of The Country İzle
Bride of The Country Türkçe İzleKore ve Asya dizileri sitemizde bolca bulunmaktadır. Sistemizden güncel olarak bu dizileri takip edebilirsiniz. Bride of The Country dizisinin konusu Güney Kore'nin en büyük şirketlerinden biri olan TaeYang şirketini yöneten aile 100 yıldır bir lanetin etkisinde kalıyor. Lanetin başlangıcı ailenin ilk gelininin ölmesi ile başlıyor. Bir tarafta lanetin bedelleri ödenirken diğer taraftanda masallara hikaye olacak bir aşk yaşanıyor. Bu güzel kore dizisini geç kalmadan izleyin. Eğer bu dizileri istemezsenix Netflix dizileri sizin için çok iyi bir seçim olabilir.
 • 133
 • 0
Blood İzle
İncele
Blood İzle
Kore dizileri arasında en çok ilgi çeken dizilerden olan Blood vampirleri ele almaktadır. Vampirlere gelende enfekte olarak hitap ediyorlar. Gizemi çözülemeten bir virüs ile enfekte edilen hastalar devası olmayan bir rahatsızlıkla karşı karşıya geliyor. Vampirlerden biri kanser hastanesinde şif sağlamak amacıyla çalışmaya başlar. Ama bu durumda kötü vampirlerle mücadele etmek zorunda kalırlar.
 • 2015
 • Kore
 • 60
 • IMDb 7.5
 • 123
 • 0
Hercai Dizisi İzle
İncele
Hercai Dizisi İzle
Hercai dizisini sitemizden yayın tarihinden hemen sonra izleyebilirsiniz. Hercai dizisi izle, Hercai 2. sezon izle ve Reyyanla Miran'ın unutulmaz sahnelerini izleyin.
 • IMDb 7.7
 • 123
 • 0
The Umbrella Academy izle
İncele
The Umbrella Academy izle
Hdfilmsizle2.com sitesinde The Umbrella Academy dizisini full hd kalitesiyle izleyebilirsiniz. Birbirlerinden haberleri olmayan ve daha öncesinde hamilelik belirtisi olmayan 43 kadından 1989 yılında 43 bebek dünyaya gelir. Bu olay kimse tarafından açıklanamaz. Zengin bir işadamı olan Sir Reginald Hargreeves bu çocuklardan yedisini evlatlık olarak alır. Bu çocukları toplayıp The Umbrella Academy’i kurar ve bu çocukların dünyayı kurtaracağını düşünür. Fakat bu plan tutmaz ve henüz 20 yaşlarına gelir gelmez aile dağılır. Çocuklardan 30 yaşlarına gelmiş ve hala hayatta kalan altı kişi Hargreeves’in ölüm haberini aldıktan sonra bir araya gelme kararı alır. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya ve Beş Numara üvey babalarının ölümü ardındaki gizemi araştırma kararı alır.
 • IMDb 8.1
 • 124
 • 0
İkimizin Yerine izle
İncele
İkimizin Yerine izle
İkimizin Yerine İzleAnandi kiminle birlikte olacak? 277. Bölümde neler oldu, bu zamana kadar olan olayların içinde en streslisi olan. İkimizin Yerine 278. Bölümde neler olacak?Anandi’yi seven Jagdish, Anandi’nin peşini bırakmamakta ısrarcıdır. Jagdish’in ısrar ile devam eden bu peşini bırakmaması, Anandi’nin evlenmek üzere olduğu Shivraj’ı kızdırmaya başlar. Anandi’yi seven ve evlenmek üzere Shivraj, Anandi’yi kaybetmekten korkmaktadır. Ancak 278. Bölümde olacak olan olayları öğrenince Shivraj büyük bir şok geçirecektir. Çünkü Anandi ve Jagdish aynı evde kalmaktadır. Bu durumu öğrenen Shivraj gerçekleri öğrenmeden kendi kendine, içinde bir takım düşünceler kurmaya başlar. 277. Bölümde Nandu’yu kontrol etmek için giden Jagdish, bir anda fenalaşır ve yere düşer. Anandi onu yerden kaldırarak yatağa yatırır ve gece boyunca başında bekleyerek iyileşmesi için elinden geleni yapar. Sabah kendisine gelen Jagdish, Anandi ile aynı evde kalmasını Shivraj’a karşı koz olarak kullanır. Olay aslında Shivraj’ın, Jagdish’e eve giderek orada kalması gerektiğini söylemesiyle gerçekleşir. Anandi’yi, Jagdish’in evde kalmasına zor ikna eden Shivraj’ın amacı ise Nandu’nun iyiliğini istemesidir. Jagdish bu konuşma sonrasında ilk önce ateşlenir ve Basant tarafından söylenen dinlenmesi gerektiğini konusuna aldırış etmeyerek oradan ayrılır. Dinlenmeyi reddederek Nandu’nun yaşadığı eve giden Jagdish fenalaşarak yere yığılır ve Anandi sabaha kadar Jagdish’in iyileşmesi için başında bekleyerek elinden geleni yapar. Bu durumu sonradan öğrenen Shivraj fazlasıyla sinirlenir.
 • IMDb 3.5
 • 126
 • 0
Afili Aşk İzle
İncele
Afili Aşk İzle
Afili Aşk Dizi KonusuEkranların yeni ve en çok izlenen dizinin kısaca konusu şöyledir; Kerem, zengin bir ailenin tek oğludur ve oldukça şımarıktır. Babasının sahibi olduğu tekstil firmasında babası ile çalışır. Kadınların kendine hayran olduğunu bilen Kerem, babasının fabrikasında çalışan Ayşe’nin aynı şeyleri düşünmediğini fark eder ve şaşırır. Afili aşk dizisini sitemizden hd kalitesinde izleyebilirsiniz. Ayşe ise fabrikada çalışan genç, güzel ve bekâr bir kızdır. Belalı abileri yüzünden hayatını hep gizli saklı yaşar. Bir gün sevgilisinin onu yakın arkadaşı ile olduğu öğrenir ve çok üzülür. Üzüntüden kendisini fabrika da bulur. Tesadüf eseri Kerem de o gece fabrikadadır. İkili dertleşmeye başlar ve saatler geçer. Ayşe’nin abileri ikisinin fabrikada olduğunu duyar ve basmaya giderler. Aynı zamanda fabrika sahibi Kerem’in babası da gelir. Ayşe bir anda herkese Kerem ile evleneceklerini ve birbirlerinin olduklarını söyleyince ortalık karışır. Bir şekilde evliliğe mecbur kalan Kerem’in ise planları Ayşe’den daha farklıdır. Ayşe ile Kerem sonunda mecburen evlenirler fakat evliliğin uzun süreceğini ve başlarına gelecekleri tahmin edemezler.
 • IMDb 5.0
 • 408
 • 0
Daredevil Dizi Türkçe Dublaj İzle
İncele
Daredevil Dizi Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Daredevil dizini Marvel’in önemli yapıtlarındandır. Netflix dizisi olan bu dizide hikaye şöyle geçiyor. New York’un Hell’s Kitchen bölgesinde geçen hikayede küçük yaşta geçirdiği bir kaza sonrası görme yeteneğini kaybeden Matt murdock görme yeteneğini kaybettikten sonra etraftaki herşeyi daha hassas bir şekilde hissetmeye başlar. Görmemesin rağmen gören bir insana göre daha yeteneklidir. Etrafındakilerini kalp atışlarından dahi hissedip herşeyi önceden kestirebilir. Matt’ın eski boksör babası oğlunun geçirdiği kazadan dolayı her zaman kendini suçlamakatadır. Bu sebeple yaptığı işi bırakıp tekrar boksörlük yapmaya başlar. Bir gün bir maç için kendisine teklif gelir. Kendisine söyleneni yapmayan babası bu işin sonunda öldürülür. Gündüzleri avukat işi yapan Murdock geceleri adaleti sağlamakta uğraşır. Netfilix disinini full hd olarak izlemek için sitemizi ziyaret edin.
 • 272
 • 0
Leke Son Bölüm izle
İncele
Leke Son Bölüm izle
Leke Dizisini sitemizden full reklamsız izleyebilirsiniz. Almayan ’da doğup büyüyen yasemin başına gelen olaylar sonucu kendine Türkiye’de bulur. Yaseminin tek amacı kardeşi Murat’ın ameliyatı için çalışıp para kazanmaktır. Zengin bir ailenin büyük oğlu olan Cem ise aile şirketinde çalışır. Üst düzey yönetici olan Cem ve Yasemin’in yolları başlarına gelen olaylar vesilesi ile kesişir.
 • IMDb 7.4
 • 200
 • 0
Survivor Türkiye – Yunanistan
İncele
Survivor Türkiye – Yunanistan
Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor Türkiye Yunanistan 2019 yarışmasının her bölümünü sitemizden izleyebilirsiniz. Yarışmanın her bölümü hakkında yorum yazıp diğer üyelerimizle tartışabilirsiniz.
 • IMDb 4.3
 • 165
 • 0
Good Omens
İncele
Good Omens
Kıyametin yaklaşmakta olduğu bir dünyanın anlatıldığı Good Omens’de, cennetin ve cehennemin temsilcisi olan iki meleği konu alıyor.Yaşananların üzerinden yüzlerce yıl geçmiştir ve kıyametin kopmasında sadece 11 yıl öncesinde, karanlık bir gecede kötülük yükselmeye başlamıştır.. Şeytan çocuğunu dünya’ya göderir ve şeytanın dünyadaki temsilcisi olan Crowley sayesinde, çocuğunun Amerikan Büyükelçisinin doğacak olan çocuğuyla değiştirilmesini ister. Böylece çocuğu rahat bir hayat sürerek hükmünü süreceği yaşa gelecektir. O karanlık gecede nöbetçi şeytanlar tarafında çocujlar değiştirilir fakat işler pek de iyi gitmez. Dünyadaki yaşamlarında vazgeçmeyi istemeyen melek Aziraphale ile iblis Crowley, Deccal’in davranışlarında etkili olup kıyameti engellemeyi düşünmektedirler.Beklenilen gün gelir. Fakat dünyadaki yaşamlarını seven ikili için herşey çok geçtir çünkü yaptıkları planlar hakkında yanılmışlardır.
 • 60dk
 • IMDb 0,0
 • 279
 • 0
Animal Kingdom izle
İncele
Animal Kingdom izle
Animal Kindom17 yaşındaki Joshua ‘J’ Cody’nin annesi aşırı doz eroin kullanarak ölmüştür. Tek başına kalan Joshua yıllardır görmediği anneannesini arar haber verir. Aldığı haber sonrası hızlı bir şekilde torununun yanına gelen anneanne yanına torunu Joshua’yı da alarak Güney Carolina’daki evine gelir. Tanımadığı ve tanınmadığı bir aileye gelmiş olan Joshua’ burada yepyeni bir hayat beklemektedir. Joshua tanımadığı bu aile hakkında hiçbir fikre sahip değildir. Fakat Joshua farkında olmadan suç şebekesi olan bir ailenin içine düşmüştür. Hırsızlık, gasp, uyuşturucu ve şiddet gibi birçok suçun içinde bu aile Joshua’nın yeni ailesi olmuştur. Bu ailede Joshua’nın başına gelecek heyecanlı ve bir o kadar da tehlikeli olan olaylar karşısındaki Joshua’nın tepkisi ne olacak?
 • 2016
 • 55
 • IMDb 8.2
 • 127
 • 0
Easy
İncele
Easy
EasySon zamanlarda Netflix uygulamasının önemli başyapıtlarından biri olan Easy dizisi aşk, cinsellik ve teknoloji kavramının bize insanlar arasında nasıl bir döngüde olduğunu göstermektedir. Baş rolünde Orlando Bloom olan dizide diğer oyuncuların tam anlamıyla ünlü aktörlerden oluşmaması bizi şaşırttı. Yönetmen koltuğuna ise Joe Swanber oturmaktadır. Dizinin çekimleri Chicaco da yaşamakta olan kişilerin yaşadıkları kavramları farklı bir biçimde tanımladıkları antolojik bir biçimde nasıl sorguladıklarını anlatıyor.Dizini toplamda 8 bölümden oluşan ve her bölümü 30 dakika olan dizinin oyuncu kadrosu ise şöyle Başrolde Orlando Bloom, Marc Maron, JakeJhonson Kate Berlant gibi oyuncular yer almaktadır. Dizinin şuan 3 sezonu çekilmektedir. Her sezonda farklı yerlerde farklı konular işlenmektedir. Dizinin içeriğinde insan ilişkilerinin sorgulandığı ve çok fazla diyalog ile bizler ekrana kilitliyor. Dizinin 3. Sezonunun da 8 bölümden oluşacağı tahmin edilmektedir.Bir grup insanın hayatlarını gözler önüne sermesi ile başlayan dizinin senaryosunda bazen değişiklik görünse de yaşanılan ve anlatılanlara bakacak olursak her bölümde kendi hayatlarını sergilediklerini izleyeceğiz. Dizinin IMDB puanı ise 6.8’dir. Romantik komedi hayranları için izlenmesi en keyifli dizilerden biri olacağına eminiz. Konuk oyuncu kadrosu ile de göz dolduran dizi de ünlü olmayan insanlar ile yapılan önemli bir başyapıt olarak yerini almaktadır. Romantik komedi severleri ekran başına bağlayacak olan Easy dizisinin 3. Sezonu sitemizde yayınlanmaya başlayacaktır.
 • 2016
 • 30
 • IMDb 6
 • 482
 • 0
Years And Years
İncele
Years And Years
Years And YearsToplum giderek artan bir hızda değiştikçe, Lyons ailesi gelecekte umduğumuz her şeyi ve korktuğumuz her şeyi deneyimliyor. Her bölümü, Daniel (Russell Tovey), Stephen (Rory Kinnear) ve eşi Celeste (T'nia Miller), sisters Rosie (Ruth Madeley) ve Edith (Jessica Hynes), Gran Muriel (anne Reid) ve ailenin çocuklarının hayatlarından sonra aileyi bir ya da iki yıl ileriye doğru götüreceğine inanılıyor. Eğer mevcut dünyanın korkunç bir yer olduğunu düşünüyorsanız, çok daha korkutucu olmak üzere.Bu yıl ve yıllara göre, gelecekteki bir İngiltere'nin kurgusal hikâyesini 2034'e kadar anlatan yeni Russell T Davies draması. Netlix’de yayınlanan drama kategorisinde bulabileceğiniz dizide İngiltere’nin kararsızlığında siyasetin kötü gitmesi ve ekonomik anlamda gelişme kaydedemediği zamanlarda lyons aile üyelerinin İngiltere için önemli bir gece de toplanıp neler yapabileceklerine kararlaştırıp ve gelecek hakkında konuştuklarını anlatan dizi 7,9’luk bir IMDB puanı bile bizlere usta oyuncukların ve dizinin harika bir başyapıt olduğunu kanıtlar neticesindedir.Dizinin senaristi olan Davies, diziyi son 20 yıldır yazmak istediğini söylese de, bugün Emma Thompson'ın oynadığı açık sözlü bir ünlü popülist politikacının yükselişini ve toplumdaki değişikliklerin Lyons adlı sıradan bir aileyi nasıl etkilediğini izlemek son derece keyifli olacağını siz dizi severlere göstermektedir. Dizide politikanın ülke çıkarları için nasıl yönetilebileceğini de anlatmaktadır. Müthiş bir oyuncu kadrosu ile karşınıza çıkan Netflix yapımı dizi ilk sezonundan itibaren yayınlanmaya başlanmıştır.
 • 2019
 • 60
 • 894
 • 0

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler..


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : noktafilmizle1@gmail.com adresi ile iletişime geçiniz.