1. How I Met Your Mother – Himym

  How I Met Your Mother – Himym

  İMDb : 7.5 9 Sezon  -   208 Bölüm

  How I Met Your Mother "Himym izle "

  2005 yılından beri yayınlanan How I Met Your Mother TV dizisi, komedi ve aşk konularını içinde barındırmaktadır. Dizi altyazılı izleme seçenekleri ile sitemizde mevcuttur.

  Konusu

  How i Met Your Mother genel olarak bir barda geçen ve 5 kişinin arkadaşlığını konu alan bir sit-com dizisidir. Dizi Ted Mosby karakterinin çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştığını anlatırken bu 5 arkadaşın geçmişten bugüne yaşadıkları olayları, kişisel gelişimlerini, olgunlaşma süreçlerini mizahi bir dille ele alır. Bu 5 farklı karakterden birinde mutlaka kendinizi bulacaksınız. Dizi karakterlerinden olan Ted, kadere inanan romantik bir karakterdir. Ted'in en yakın arkadaşı Marshall hukuk okumaktadır ve arkadaşları ile eğlenmeyi seven bir karakterdir. Marshall'ın önce kız arkadaşı ardından nişanlısı olan Lily, sevgilisi ve arkadaşları ile vakit geçirmeyi seven bir karakterdir. Robin, dizinin ilk bölümünde Ted'in ilk aşkıdır. Muhabirlik işi yapan Robin, özgür bir karakterdir. Ve tabi ki Barney, tam bir parti ve aşk adamı karakterindedir. How i Met Your Mother'ı " Himym" Neden İzlemeliyim Birincisi dizinin neredeyse her bölümü yaklaşık olarak 20 dakikadır. Bu dizi seven her insanı kendine çeker. Komedi anlamında birçok sahne ile karşılaşacağınız dizi, 9 Sezon'dur. 9 yıl yayınlanmış olan How I Met Your Mother Google kullanıcıları tarafından yaklaşık olarak %96 beğeni almıştır. 208 bölümün tamamında farklı bir komedi göreceğiniz diziyi izlemenizi tavsiye ediyoruz.Himym izle ........
  How I Met Your Mother – Himym 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.5   316

  •  Durum: 1
  •  Tür: Netflix
  •  Orjinal Adı: How I Met Your Mother
  •  İlk Yayın Tarihi: 19.09.2005
  •  Bölüm Süresi: 22 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.cbs.com/shows/how_i_met_your_mother/
  •  Kanal: CBS
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler..


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : noktafilmizle1@gmail.com adresi ile iletişime geçiniz.