1. Twelve Nights

  Twelve Nights

  İMDb : 6 12 Bölüm

  Twelve Nights izle

  Oyuncu kadrosunda Han Yoo-Kyung rolüyle Han Seung-Yeon'un ve Cha Hyun-O karakteriyle de Shin Hyun-Soo'nun yer aldığı Twelve Night dizisi, 12 bölümden oluşan mini bir yapımdır. Dizinin yönetmenliğini Jung Hyun-Soo, senaristliğini ise Hwang Sook-Mi yapmıştır. 2018 yılı yapımı olan Twelve Night, 2010, 2015 ve 2018 yıllarında 3 farklı seyahate çıkan Yo-Kyung ve Hyun-Oh'un yaşadığı aşk hikayesini ele almaktadır. Han Yoo-Kyung, New York'ta bir üniversitede fotoğrafçılık bölümünde eğitim hayatına devam eder. Okulu bittiğinde ise Seul'e geri dönme planı yapmıştır. Han Yoo-Kyung, Seul'a döndüğünde kendisine kalacak yer bulmakta çok zorlanır. Bu nedenle de basit bir konuk evine yerleşir. Burada yakışıklı ve de karizmatik duruşu ile dikkat çeken Hyun-Oh ile tanışacaktır. Cha Hyun-O ise belirli bir amacı olmadan uzun yıllar boyunca yaşadığı Tokyo'dan Seul'e geri dönmüştür. O da Seul'da fiyatları çokta yüksek olmayan konuk evine yerleşecektir. Han Yoo-Kyung Amerika Birleşik Devletleri'nden ayrıldıktan sonra erkek arkadaşıyla kavga edecek ve ayrılacaktır. Twelve Nights bölümlerini yani dizisini full hd formatta izlemenizi öneriyoruz.
  Twelve Nights 5.8 / 10 14 kullanıcı oyu.
  5.8
  ( Toplamda 14 oy verildi. )

    6   272

  •  Durum: 1
  •  Tür: Asya Dizileri
  •  Orjinal Adı: 열두 밤
  •  İlk Yayın Tarihi: 12.10.2018
  •  Web Sitesi: http://www.ichannela.com/program/template/program_refinement.do?cateCode=0502&subCateCode=050202&pgm_id=WPG2180091D
  •  Kanal: Channel A
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler..


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : noktafilmizle1@gmail.com adresi ile iletişime geçiniz.