1. When Time Stopped

  When Time Stopped

  İMDb : 9 12 Bölüm

  When Time Stopped Güney Kore dizileri arasında en çok izlenen yapım olma özelliği taşıyan When Time Stopped, Kwak Bong-Cheol'un yönetmenliğinde çekilmektedir. Bu muhteşem senaryonun sahibi ise Ji Ho-Jin'a aittir. 2018 yılı yapımı olan bu dramanın 12 bölümü tamamlanmıştır. When Time Stopped dizisinin başrollerinde ise Joon Woo rolü ile Kim Hyun-Joong, Kim Sun-A rolüyle de An Ji-Hyun bulunmaktadır. Peki son zamanlarda oldukça çok izlenen When Time Stopped dizisinin konusu nedir? Joon Woo, zamanda yolculuk etme yeteneğine sahip bir karakterdir. Yaşadığı gelgitler nedeniyle de zaman kavramını yitirmiştir. Artık onun diğer insanlar gibi yaşlanma endişesi yoktur. Sadece hayatın güzelliklerini görerek yaşama arzusu içerine girmiştir. Yalnız yaşadığı hayatında bir gün hiç beklemediği bir anda güzelliği ile adeta baş döndüren bir kadınla tanışır. Kim Sun-A henüz 25 yaşlarında genç bir bayandır. Hayatı boyunca edindiği tek mal varlığı ailesinden kalma 3 katlı binası olmuştur. Joon Woo ile karşılaştığında ilk bakışta aşkın ne demek olduğunu anlayacak ve hayatının gidişatı tamamen değişecektir. When Time Stopped dizisini full hd izleyebilirsiniz.
  When Time Stopped 7.3 / 10 14 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 14 oy verildi. )

    9   527

  •  Durum: 1
  •  Tür: Asya Dizileri
  •  Orjinal Adı: 시간이 멈추는 그 때
  •  İlk Yayın Tarihi: 24.10.2018
  •  Web Sitesi: http://www.kbsn.co.kr/w/program_self_intro.do?pageIndex=1&searchBrdcstSn=0000000788&searchBdcstCode=&searchOnslfMnfctAt=&searchMenuSn=561&searchMenuKnd=0001&searchCondition=0&searchKeyword=%EC%8B%9C%EA%B0%84%EC%9D%B4+%EB%A9%88%EC%B6%94%EB%8A%94+%EA%B7%B8+%EB%95%8C
  •  Kanal: KBS W
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler..


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : noktafilmizle1@gmail.com adresi ile iletişime geçiniz.