Diziler
Breaking Bad
İncele
Breaking Bad
BREAKİNG BAD HD İZLEİlk olarak 2008 yılında yayın hayatına başlamış olan dizi, yaklaşık 5 yıldır izleyiciyi ekran başına kilitlemiştir. Yabancı film ya da dizi severlerin aşina olduğu dizi, aynı zamanda hiç dizi izlemeyen kişilerin dahi birazda olsa bilgi sahibi olduğu ender dizilerin başında yer alıyor. Amerikan yapımı olan dizi, özellikle drama konusu ile tüm sezonları eksiksiz izlenen dizilerdendir. Bunların dışında 9,5 IMDb puanına sahip olmayı başarmış olan dizi, ayrıca en yüksek puana sahip olan ikinci dizi unvanını da elinde bulunduruyor.
 • 2008
 • 45
 • IMDb 8.4
 • 2
 • 0
Masum
İncele
Masum
MASUM FULL İZLEPolisiye ve drama olarak karşımıza çıkan bu dizi, standart bir Türk ailesi etrafında dönen oldukça sıra dışı bir hikâyeyi anlatmakta. Emekli bir komiser ve karısı, emeklilik amacıyla uzak bir çiftliğe taşınarak ile huzurlu bir şekilde hayat sürerken, bir gece yarısı ansızın gelen küçük oğullarının korkunç haberi ile ailenin hayatı yerle bir oluyor. Gizem dolu olan bu diziyi istediğiniz zaman sitemizden HD kalitede izleyebilirsiniz.MASUM HD DİZİ İZLEBayrak adlı bir tiyatro oyunun senaryolaştırılması sonucunda dizi olarak karşımıza çıkmıştır. Kadrosunda birçok deneyimli oyuncu bulunan dizide, standart bir ailenin aniden yaşadığı trajedi sonucu parçalanması konu alınıyor. Komiser Cevdet'in trajedileri ve ailesi ile yaşadığı sorunlara odaklanan dizi, aile içerisindeki sırların ortaya çıkmasını anlatıyor. İzleyenlerin oldukça beğendiği ve başarılı bulduğu bu dizi, detaylarıyla izleyicileri büyülüyor. Yeni ve kaliteli dizileri takip edebileceğiniz sitemizde, bu diziyi HD olarak izleyebilirsiniz.
 • 2017
 • 60
 • IMDb 8
 • 2
 • 0
Babel
İncele
Babel
BabelToplamda 16 bölümden oluşan Babel dizisi, kariyerine bir gazetede muhabir olarak başlayan, başarılı bir savcının hayat hikayesini ele almaktadır.Yapım tür olarak dram, gizem, hukuk ve de romantik alt kategorilerinde bulunmaktadır. Dizinin yönetmeni Yun Seong-Sik, senaristleri ise Kwon Soon-Won ve de Park Sang-Wook'tur. İzleyicisinden yüksek puan almayı başaran bu yapımın başrollerinde Cha Woo-Hyuk rolüyle Park Si-Hoo, Han Jung-Won rolüyle Jang Hee-Jin ve de Tae Min-Ho rolüyle de Kim Ji-Hoon bulunmaktadır. Eminiz ki sizler de Babel yapımını çok severek izleyecek ve keyifli bir zaman dilimi geçireceksiniz.Babel dizisinin konusu ise intikam ve aşk arasında kalmış genç bir savcının yaşadığı olaylar üzerine kurulmuştur. Onun için hayattaki en önemli şey intikamını almaktır. Bu nedenle de karşısına çıkması muhtemel olan her türlü sorumluluğu ve riski göze almıştır. Fakat bir gün karşısına çıkan genç bir adama aşık olması ile birlikte tüm hayatı değişecektir. İki farklı aile arasında meydana gelen bu güç savaşı, eminiz ki sizleri de derinden etkileyecektir.
 • IMDb 1.495
 • 7
 • 0
Crowned Clown
İncele
Crowned Clown
Crowned ClownThe Crowned Clown dizisi, toplamda 16 bölümden oluşan, tür olarak dram, tarih ve de romantik yapımlar arasında yer alan, önemli bir dizidir. Yapımın başrollerinde Kral Lee Hun rolü ile Yeo Jin-Goo, Kraliçe Yoo So-Woon rolü ile Lee Se-Young ve de Saray sekreteri Lee Kyu rolü ile de Kim Sang-Kyung bulunmaktadır. The Crowned Clown dizisinin yönetmeni Jim Hee-Woon, senaristleri ise Kim Sun Deok ve de Shin Ha-Eun olarak bilinmektedir. Peki son zamanlarda ülkemizde de oldukça çok izlenen bu yapımın konusu nedir? Dizi bizlere neler anlatacak?Yaşanan tüm olaylar Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir. Bu dönemlerde Kral Lee Hun kendisine karşı olan tüm ayaklanmaları önlemek ve galip gelmek adına savaşmaktan kendisini alamaz. O, kendisine karşı düzenlenmesi muhtemel her türlü suikast girişimini engellemek için yerine başkasını geçirir. Öyle ki Ha-Sun kendisine tıpatıp benzeyen, ancak soytarılık yapan bir karakterdir. Kralın yerine tahtta oturmak, onun için büyük bir olaydır. Kimi zaman eğlenerek geçirdiği süreçte, Kraliçe Yoo So-Woon'a aşık olması hayatını değiştirecektir.
 • IMDb 1.951
 • 9
 • 0
Liver or Die
İncele
Liver or Die
Liver Or DieOrjinal ismiyle What's Wrong Poong-Sang olarak bilinen Liver Or Die yapımı, 2019 yılı Güney Kore dizisidir. Yapım tür olarak aile, dram ve de romantik komedi kategorilerinde yer almaktadır. Dizinin başrollerinde Lee-Si Young, Song Jong-Ho, Shin Dong-Mi ve de Jeon Hye-Bin gibi yıldızı parlayan aktörler bulunmaktadır. Kısa zamanda çok büyük ilgi gören ve de ilgi çekici sahnelere tanıklık etmenizi sağlayacak Liver Or Die dizisinin yönetmenliğini Jin Hyung-Wook üstlenmiştir. Senaryo ise Moon Young-Nam'a aittir. Peki her geçen gün daha da popülerleşen Liver Or Die dizisinin konusu nedir?Ana tema her zaman başkaları için yaşamış bir adamın başından geçenleri ele almaktadır. Poong Sang, hayatı boyunca ailesinden hiç bir anlamda destek görmeden Jin Sang, Jung Sang, Hwa Sang ve de We Sang isimli kardeşlerine destek olup, adeta baba şefkati göstererek onları büyütür. Kardeşleri ise büyümüş olmasına karşın o hala onların hayatını kurmak adına endişe duyar. Her biri işini eline alıp, hayatlarını kurtardığında ise artık kendisi için bir şeyler yapmaya karar verecektir.
 • IMDb 1.373
 • 5
 • 0
Encounter
İncele
Encounter
EncounterSoo Hyun rolü ile Song Hye-Kyo ve de Jin Hyeok rolüyle de Park Bo-Gum gibi oyuncuların yer aldığı Encounter, 2018 yılı yapımı bir dizi olmasının yanı sıra, ilk sezon için 16 bölümün çekimi tamamlanmıştır. Güney Kore mini dizilerinden biridir. Tür olarak dram ve de romantik yapımlar kategorilerinde yer almaktadır. Kısa zamanda çok sevilen Encounter dizisinin yönetmeni Park Shin-Woo, senaristi ise Yoo Young-Ah gibi isimlerdir. Ana tema bir kadın ve bir adam etrafında döner.Soo Hyun, sanki dünyanın her nimetine sahipmiş gibi görünen ancak hiç bir zaman da kendisi için yaşamayı bilmemiş bir karakter olarak karşımıza çıkar. Jin Hyeok ise genç kadının tam aksine, dünyada hiç bir şeye sahip değilmiş gibi görünmekten çekinmez. Bir o kadar da saf ve özgür ruhu ile dikkat çeker. Birbirlerini çok yakından tanıyan bu iki kişi, sadece tek bir güğn bile olsa birbirlerinin yerine geçmek isteyeceklerdir. Peki bunu başardıklarında hayata bakış açılarında da değişiklik olacak mı? Encounter dizisini hd olarak izleyebilirsiniz.
 • IMDb 10
 • 7
 • 0
The K2
İncele
The K2
THE K2 İZLE2016 yılı yapımı Güney Kore dizilerinden biri olarak bilinen The K2, tür olarak aksiyon, dram, gerilim ve de romantik diziler kategorilerinde bulunmaktadır. Yapımın başrollerinde Ji Chang-Wook, Im Yoon-Ah, Lee Jeong-Jin ve de Son Tae-Young gibi önemli aktörler bulunmaktadır. Kısa zamanda izleyicisinden tam not almayı başaran The K2'nin yönetmeni Güney Kore'nin en başarılı isimlerinden biri olan Kwan Jeong-Hwan'dır. Senarist ise Jang Hyeok-Rin olarak biliniyor. Peki popüler diziler listesinde ilk sıralarda yerini almış olan The K2 dizisinin konusu nedir?Dizinin konusu ise eskiden paralı asker olan ancak şimdilerde güçlü bir başkan adayının yanında çalışan genç bir adamın uğradığı ihanet üzerinde kurulmuştur. O, uzun zamandır hizmet verdiği kişi tarafından yüzüstü bırakıldığında kendisini çok aciz hissetse de intikam almaktan da asla vazgeçmeyecektir. Bu nedenle eskiden hizmette bulunduğu başka adayının kızını ona karşı kullanmak üzere kaçırtır. Fakat kendisinin bu girişimi tutku dolu aşkı ile de tanışmasına vesile olacaktır. Sizler de The K2 dizisini sitemiz üzerinden full hd formatta izleyebilirsiniz.
 • 9
 • 0
Prison Break
İncele
Prison Break
PRİSON BREAK ALTYAZILI İZLEÇeşitli rekorları elinde bulundurmayı başarmış olan Amerikan yapımı dizi, ilk olarak 2005 yılında yayın hayatına başlamıştır. Yabancı dizi kuşağında ülkemizde de giderek popüler olmayı başarmış olan dizi, o kadar ki ülkemizde de Türk versiyonu çekilmesi kararlaştırılan ender dizilerden birisidir. İlk ve ikinci sezonunda farklı konuların ele alınmış olduğu dizinin birinci sezonundaki konusu ise idam edilecek olan abisini kurtarmak için mücadele veren aynı zamanda inşaat mühendisi olan Micheal adlı karakterin yaşadığı olaylar ele alınmıştır.PRİSON BREAK TURKCE DUBLAJ İZLEAbaşkan yardımcısını öldürme suçundan idam edilecek olan Michael, bu olayın gerçek olmadığını düşünür ve büyük bir çaba göstererek, idam edilmemesi yönünde mücadele verir. Abisini tutulmuş olduğu hapishaneden kaçırmak zorunda olan karakterin, yaşadığı olayların ele alındığı yabancı dizinin ikinci sezonu da, ilk sezonunda olduğu kadar heyecanlı zamanlar geçirilmektedir. Toplamda 5 sezon boyunca yayın hayatına devam etmiş olan dizi, 42 farklı ülkede gösterildiği gibi, Türkiye’de de gösterilmiş olan başarılı yapımlar arasındadır.
 • 2005
 • 45
 • IMDb 7.5
 • 17
 • 0
Lovely Horribly
İncele
Lovely Horribly
Lovely HorriblyOyuncu kadrosunda Yoo Philip rolüyle Park Si-Ho, Ji Eul-Soon rolüyle Song Ji-Hyo ve de Sung Joong rolüyle de Lee Gi-Kwang gibi önemli yıldızların yer aldığı Lovely Horribly yapımı, tür olarak romantik komedi kategorisinde yer almaktadır. Dizinin yönetmeni Kang Min-Kyung, senaristi ise Park Min-Joo'dur. Yapımın şu anda 32 bölümünün çekimi tamamlanmıştır. Her bölüm ortalama olarak 35 dakika sürer. 2018 yılı yapımıdır. Lovely Horribly dizisinin ana teması ise, kaderleri birbirlerine bağlı bir adam ve bir kadının etrafında döner. Peki Lovely Horribly konusu nedir?Philip ve Eul Son, dünyaya aynı gün gözlerini açmış, iki farklı karakterdir. Garip olan tek şey ise onların hissettiklerinin aynı olmasıdır. Öyle ki biri mutsuz olduğunda, diğeri de mutsuz olmakta; biri ağladığında ise diğeri de ağlamaktadır. Philip, kendi hayatını yoluna koymaya çalışan, oyunculuk kariyerinde önemli bir başarı elde etmiş biridir. Eul Soon ise onun tam aksine işi hiç bir şekilde yolunda gitmeyen senaristtir. İkili aynı dizide çalışmaya başladıklarında olaylar sarpa sarmaya başlayacaktır.
 • IMDb 3.988
 • 9
 • 0
Bad Papa
İncele
Bad Papa
Bad PapaGüney Kore sinemasının en popüler yapımı olan Bad Papa izle dizisi, 2018 yılı yapımıdır. Tür olarak aile, dram ve de komedi kategorilerinde bulunmaktadır. Aynı zamanda Bad Papa yapımı orjinal ismi ile Badeupapa olarak bilinir. Yapımın başrollerinde Jang Hyuk, Park Ji-Bin, Son Yeo-Eun ve de Da Wit-Lee gibi Kore'nin en çok sevilen ve başarılı aktörleri yer almaktadır. Dizinin yönetmeni Jin Chang-Gyu, senaristi ise Kim Sung-Min'dir. Bad Papa dizisinin şu anda 16 bölümü çekilmiştir. Her bölüm ortalama olarak 30 dakika sürer.Yapımın ana karakteri olan Yoo Ji-Cheol, iyi bir baba olmak için tüm gücüyle çabalar. Fakat her daim kötü bir yöntem seçmekten kendisini alamaz. O, eskiden boksörlük mesleğini yapsa da, bir gün her şeyini kaybettiğinde, yeniden başlamak için elinden gelenin en iyisini yapacaktır. Öyle ki genç adamın yaşadığı bu kayıp, tüm parasının ve şöhretinin yok olmasına neden olacaktır. Bundan sonra ise karma dövüş sanatlarıyla ilgilenerek, hayatının kontrolünü yeniden ele geçirmek için elinden geleni yapar.
 • IMDb 7
 • 10
 • 0
Are You Human Too?
İncele
Are You Human Too?
Are You Human TooBilim kurgu yapımlarını sevenler için ideal bir tercih olan Are You Human Too, Hd formatta izleyiciler için hazır hale getirilmiştir. Dizi orjinal ismi ile Neodo Inganini olarak bilinir. 2018 yılında yapılmaya başlanmış ve ilk sezon yakın zamanda tamamlanmıştır. Kısa zamanda izleyiciden tam not alan Are You Human dizisini izle seçeneklerinden faydalanarak keyifli bir zaman dilimi geçirmeniz mümkün olacaktır. Yapımın başrollerinde Güney Kore'nin parlayan yıldızları olan; Lee Joon Hyung, Seo Kang-Joon ve de Kim Sun-Ryung yer almaktadır.Kong Seung-Yeon, insanların arasında karışmış, onlara asla zarar vermeyi düşünmeyen ve hatta onlara tapan, ancak insan gibi davranmaya da alışmış üstün teknoloji bir robotun korumalığını yapar. Robot Nam Shin geçirdiği acı dolu bir kaza sonucunda komaya girdiğinde, koruması onu kurtarmak için elinden geleni yapmaya koyulur. Aynı zamanda Kong Seung-Yeon'un annesi de beyin bilimi ve yapay zeka üzerine master yapmış başarılı bir bilim insanıdır. Robot hakkında hızla yayınlan haberler ülke gündemini meşgul eder. Bu duruma çözüm bulmak için genç adamın annesi Nam Shin III'ü üretecektir.İyi seyirler hdfilmsizle2.com
 • IMDb 10.0
 • 13
 • 0
Hot and Sweet
İncele
Hot and Sweet
Hot And SweetGüney Kore sinemasının mini dizilerinden biri olarak bilinen Hot and Sweet yapımı, her bölümü ortalama 10 dakikadan oluşan toplam 8 bölümden oluşuyor. Dizi tür olarak romantik komedi yapımları arasında yer almaktadır. Kısa sürede çok büyük bir fan kitlesi edinmiştir. Yediden yetmişe herkesin severek izlediği Hot and Sweet yapımının başrollerinde Güney Kore'nin en çok sevilen oyuncuları arasında yer almayı başarmış olan Choi Min-Hwan ve de Yuna gibi aktörler bulunmaktadır. Ana karakter ülkenin en sakin sahil kasabalarından birinde konaklamaktadır. O, geçimini baba yadigarı kamyonu ile sağlamaktadır. Bir gün hiç beklemediği bir anda karşısında çok hoşlanacağı, güzel bir kadın çıkar.Ancak bu kadın gizemli olayları ile kasaba halkı tarafından dikkat çekmektedir. Onun sırrını çözmek isteyen bir çok kişi vardır. Genç adam güzel kadına olan duygularının esiri olarak, kendisinin her daima arkasında olacaktır. Hot anda Sweet dizisini sizler de sitemiz üzerinden full hd formatta izleyerek, keyifli bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Eminiz ki sizler de bu mini diziyi çok seveceksiniz.
 • IMDb 2.385
 • 8
 • 0
Devilish Joy
İncele
Devilish Joy
Devilish JoyUzun zamandır gündemden düşmeyen Devilish Joy dizisinde başrolleri Gong Ma Sung rolü ile Choi Jin-Hyuk, Joo Ki Bbeum rolü ile Song Ha-Yoon ve de Sung Ki-Joon rolü ile de Lee Ho-Won yer almaktadır, Yapım tür olarak dram ve aynı zamanda da romantik komedi kategorilerinde yer almaktadır. Dizinin yönetmeni Kim Ga-Ram olarak bilinir. 2018 yılı yapımı olan Devilish Joy'un şu anda 16 bölümü yayınlanmış olup, son bölüm final bölümü ilan edilmiştir. Ana tema Choi Jin-Hyuk'un yaşantısı üzerine kuruludur. Peki Devilish Joy yapımının konusu nedir?Gong Ma-Sung, Güney Kore'nin en çok dikkat çeken şirketleri arasında yer alan Sunwoo'nun varisidir. Ayrıca da kranial sinirler alanında da uzmanlaşmış, başarılı bir doktordur Joo Ki Bbeum ise eskiden ülke çapında büyük popülerlik elde etmiş oyuncular arasında yer alır. Fakat şimdilerde neredeyse hiç bir şey yolunda gitmemektedir. Gong Ma-Sung, daha önce hiç tanışmadığı bir kadına yardım etmeye kalkıştığında feci bir trafik kazası geçirir. Bu olaydan sonra ise hafızasında bazı problemler kendisini göstermeye başlayacaktır.
 • IMDb 1.955
 • 9
 • 0
My Secret Romance
İncele
My Secret Romance
My Secret RomanceRomantik komedi tarzı yapımları sevenler için ideal olan My Secret Romance dizisi, izleyicisinden 9.0 gibi önemli bir IMDB puanı alarak, popüler diziler kategorisine girmeyi başarmıştır. Bilindiği gibi bu yapımın yönetmenliğini Güney Kore'nin usta ismi Kang Cheol-Woo üstlenmişken, senaryosunu da Kim Ha-Na gibi önemli bir yazar kaleme almıştır. Yapımın şu anda 13 bölümünün çekimleri tamamlanmıştır. Elde edilen bilgilere göre yeni sezon çekimi olmayacak. Bu nedenle de 13. bölüm dizisinin final bölümü niteliğinde olacaktır.My Secret Romance'nin oyuncu kadrosunda ise Cha Jin-Wook rolüyle Sung Hoon, Lee Yoo-Mi rolüyle Song Ji-Eun ve de Jung Hyun-Tae rolüyle de Kim Jae-Young gibi usta isimler bulunmaktadır. Ana tema, ana karakter olan Cha Jin Wook karakterinin üzerinde döner. Kendisi kibirli ve de bencil tavırları ile ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda kısa süreli aşklardan hoşlanması, bir güğn gerçekten aşık olmayacağı anlamına gelmiyor! Eminiz ki sizler de My Secret Romance dizisini çok severek izleyeceksiniz. Bu nedenle sitemizdeki full hd izleme alternatiflerini değerlendirmeyi unutmayınız. Keyifli seyirler dileriz.
 • IMDb 7.6
 • 19
 • 0
Feel Good to Die
İncele
Feel Good to Die
Feel Good To DieGünümüzün en çok izlenen dizilerinden biri olarak bilinen Feel Good To Die yapımı, ünlü yazar Goldwisae tarafından kaleme alınmış olan Happy If You Died adlı webtoondan uyarlanmıştır. Bu yapımın başrollerinde Kang Ji-Hwan de Baek Jin-Hee gibi önemli isimler yer almakta. Ayrıca Güney Kore'nin en çok sevilen yüzleri arasında yer alan Park Sol-Mi- Ryoo Hyoun-Kyoung ve de In Gyo-Jin gibi aktörlerde bulunmuştur. Ana tema Baek Jin-Sang'ın yaşamı üzerine kuruludur. O, çalıştığı şirket henüz patron olmayı başarabilmiş, başarılı bir karakter yapısına sahiptir.Lee Ru-da ise iyi bir insan olmak için çabalar. Kendisi bu zamana kadar çalışmış olduğu şirkette diğer çalışanlarda dahil olmak üzere herkes patrondan nefret eder. Onun hayattan tek isteği patronunun ölmesidir. Bir gün hiç beklemediği bir anda bu hayali gerçek olur. Bu da genç adamın kendisini suçlu hissetmesine neden olacaktır. Pişmanlık içerisinde kendisini harap ederken, ertesi gün uyandığında kazanın gerçekleştiği sabaha uyanacaktır. Bu durum patronunu kurtarmak için oldukça iyi bir fırsattır.
 • IMDb 6
 • 24
 • 0
Air City
İncele
Air City
Air CityGüney Kore dizilerinden biri olan Air City, 2007 yılı yapımıdır. Aksiyon ve de romantik diziler kategorisinde bulunmaktadır. Yapımın şu anda ilk sezonu tamamlanmıştır. 1. sezonda her biri ortalama 60 dakikadan oluşan 16 bölüm bulunur. 1. sezonun son bölümü, final bölümü niteliğindedir. Dizinin yapımcısı olan Won Suk Choi tarafından yapılan açıklamalara göre 2. sezonun çekilmeyeceği belirtilmiştir. Air City yönetmeni, Tae Woo Lim olarak bilinmekte. Senaryo ise Choi Wan Kyu ve Lee Sun Hee'ye aittir.Özellikle de son zamanlarda ülkemizde de büyük bir fan kitlesi elde eden dizide, Kore dramalarının en sevilen yüzleri olan Joo Sang-Wook, Lee Jin-Wook, Choi Ran ve de Lee Sang-Yoon yer almaktadır. Ana tema Incheon Uluslararası Havaalanı'ndaki kaçakçılık suçlarına yönelik gerçekleştirilen güvenlik operasyonları üzerine kurulmuştur. Buraya dışarıdan gelen turistler ya da ülke içerisindeki bazı insanlar, çeşitli malları ülke içerisine sokmaya çalışır. Bazıları ise ülke dışına mal çıkarmaktadır. Bunu alışkanlık haline getiren çetenin çökertilmesi içinse, iyi bir ajanın görev başına getirilmesi gerekiyor.
 • 15
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler..


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : cozumx.tr@gmail.com adresi ile iletişime geçiniz.