Fransa
Yazlık Ev Türkçe Dublaj izle 2019
İncele
Yazlık Ev Türkçe Dublaj izle 2019
Türkçe Dublaj
Anna yaz tatilini ailesinin yazlık evinde geçirmeye karar verir. Film yönetmeni olan bekar bir annenin kızı Anna, her sene ailesinin Güney Fransa’nın kıyısındaki yazlık evine gider. Yazlık eve doğru yoluna koyulan Anna sevgilisinden ayrıldığı için bu tatilin ona iyi geleceğini düşünür. Yazlık ev filmini sitemiz üzerinden Türkçe dublaj olarak veya altyazılı seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Bu tatil sayesinde hem kendini dinleyebilecek hemde yeni filmi yazmak için rahat zaman bulabilecektir. Ancak yaşananlar pekde onun tahmin ettiği gibi ilerlemez. Tüm ailenin bir çatı altında toplanması sebebiyle bütün sırlar ortaya dökülür ve hiçte beklenledik şeyler yaşanır. Dram türündeki bu filmin yönetmenliğini Valeria Bruni Tedeschi’nin yapıyor. Oyunular ise Yolande Moreau, Valeria Golino, Noémie Lvovsky ve Agnès De Sacy.
 • 127
 • 416
 • 0
Acele Baba Aranıyor Altyazılı Full Hd izle
İncele
Acele Baba Aranıyor Altyazılı Full Hd izle
Türkçe Dublaj
Acele Baba Aranıyor Filmi Hd İzleFransa yapımlarından biri olan Acele Baba Aranıyor filmi, 19 Temmuz tarihinde 1 saat 39 dakikalık süresi ile vizyona girmektedir. Acele Baba Aranıyor altyazılı izle seçenekleri ile çok yakında!Filmin KonusuDamien bir ilkokulda öğretmendir. Sessiz ve sakin bir hayat sürmektedir. Genç öğrencilerinden biri olan Bahzad'ı ve annesini karadan yakın bir sürgünden kurtarmak için Damien, ebeveynlerinin militan geçmişiyle yeniden bağlantı kurar. Zorlu bir iş avukatı olan kız kardeşi Mélanie'yi, en iyi arkadaşı Rudy'yi ve bu kavgada ona eşlik edecek pek olası olmayan bir grup arkadaşıyla ikna eder. Bu ekip birlikte Damien ve ailesini kurtarabilmek için yasaları görmezden gelecek mi? Görmezden gelirse ise ne gibi sorunlar ile karşılaşacak?
 • 1s 39d
 • IMDb 7.5
 • 762
 • 0
L’Empereur de Paris Türkçe Dublaj Full İzle
İncele
L’Empereur de Paris Türkçe Dublaj Full İzle
Türkçe Dublaj
L'Empereur de ParisTarih ve polisiye filmi kokan L'Empereur de Paris, 19 Temmuz 2019 vizyon tarihinden sonra altyazılı izleme seçenekleri ile burada! İzleyeceğiniz L'Empereur de Paris filmi hakkında yorumunuzu paylaşmayı unutmayın.KonusuNapolyon hükümdarlığı altında François Vidocq, Paris de bir efsane olarak bilinir. Ülkenin en tehlikeli sömürge hapishanelerinden canlı olarak kurtulmayı başaran tek kişidir. Son ve muhteşem kaçışından sonra ölüme terk edilen eski mahkum, bir tüccar olarak yaşayarak kendini gizlemeye çalışır. Ama geçmişi peşini bırakmaz. Onu kovalayan eski arkadaşları bir cinayet suçunu üzerine atarlar bunun üzerine François, polis şefi ile bir anlaşma yapar. François, özgürlüğü için hangi maceraları yaşamak zorunda kalacak merakla bekliyoruz.
 • IMDb 0.0
 • 454
 • 0
Terra Willy: La planète inconnue Animasyon Türkçe Dublaj İzle
İncele
Terra Willy: La planète inconnue Animasyon Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Terra Willy Türkçe DublajHem animasyon hem macera filmi arayan çocuklar ve aileleri için Terra Willy filmi, 12 Temmuz 2019 da vizyona girecektir. Vizyon tarihinden hemen sonra Terra Wily türkçe dublaj izleme seçenekleri ile kullanıcılarımız için sitemizde yerini alacaktır.KonusuGenç Willy ailesi ile beraber uzayda gezi halindeyken gemilerinin tahrip edilir. Bu tahrip ardından genç çocuk yedek kapsül ile ailesinden ayrılmak zorunda kalır. Uzay kapsülü vahşi ve keşfedilmemiş bir gezegene iner. Hiç bilmediği bir gezegende kalan Willy, ailesi yokken ne yapacağını düşünür. Buck adında bir hayatta kalma robot yardımı ile günleri geçen genç çocuğun, bir kurtarma görevi gelene kadar hayatta kalmak zorundadır. Ve ne gibi maceralara sürükleneceğini bilmemektedir. 
 • 1s 30dk
 • 241
 • 0
Kelebek (Dublaj+Altyazılı) 720p HD Kalite izle
İncele
Kelebek (Dublaj+Altyazılı) 720p HD Kalite izle
Türkçe Dublaj
Bir grup Fransız mahkumunun yaşadıklarını anlatan film, Henri Channiere’nin romanından uyarlanmıştır. Film, ihtilal sonrası hapis cezasına çarptırılan Fransız mahkumlarının dramını ele almaktadr. Mahkumlardan kelebek lakaplı Henri kaçışı olmayan bir adadaki hapishaneye götürülür. Henri bu hapishaneden sürekli kaçmaya çalışsada bu çabaları boşa çıkar. Kaçış denemelerinden asla yılmayan Henri pes etmeyecektir. Orda tanıştığı Louis Depo ile oluşan dostluğuyla birlikte onunda yardımcı ile birlikte her yolu deneyecektir.
 • 151dk.
 • IMDb 7.0
 • 812
 • 0
Ferdinand izle
İncele
Ferdinand izle
Türkçe Dublaj
2017 ABD yapımı olan Ferdinand komedi, animasyon ve macera türünde karşımıza çıkmakta. Ferdinand sakin bir hayat yaşamayı seven fakat arenalarda dövüştürülen bir boğanın yaşamını konu almaktadır. Ferdinand sakin bir yapıya sahip olmasına rağmen dış görünüşü nedeniyle tehlikeli bir canavar olarak algılanmaktadır. İnsanlarla karşılaşan Ferdinand’ın öyküsü bu noktada değişmeye başlar. İnsanlar tarafından tehlikeli bir hayvanla karıştırılan Ferdinand kendisini evinden ayırılmış ve İspanyada bulur. Evine dönme konusunda kararlı olan Ferdinand'ın bu konuda yardıma ihtiyacı vardır. Filmin esinlendiği kaynak 1936 yılında basılan ve Munro Leaf tarafından imzalanmış olan Ferdinand isimli çocuk kitabıdır. Yönetmenliğini Carlos Saldanha üstlenmiştir ve 21 Aralık 2017 tarihinde seyircinin beğenisine sunulmuştur.
 • 86
 • IMDb 6.7
 • 235
 • 0
En Sevdiğim Kumaş
İncele
En Sevdiğim Kumaş
Türkçe Dublaj
7 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecek olan Gaya Jiji yönetmenliğindeki filmdir.Yaşadığı hayattan sıkılmış olan bir kadının hikayesini konu alıyor. Nahla, kendisini bunalıma sürükleyen sıkıcı ve geleneksel hayatından kurtulmak isteyen 25 yaşında genç bir kadındır. Annesini Nahla£yı ABD’de yaşanan Suriyeli bir göçmen olan Samir ile evlendirmek ister. Bunu duyan Nahla£nın hayallerine kavuşabilmek için aradığı fırsat eline geçmiştir. Bu evlilik fikri Nahla’ya büyük ümit olur ve kabul eder. Ancak işler bir anda değişir. Nahla Samir ile evlenerek ABD’ye yerleşmeyi düşünürken, Samir Nahla’dan daha uysal olan Nahla’nın kız kardeşi Myriam’ı tercih eder. Bu durum karşısında tüm planları suya düşen Nahla sıkıcı hayatına geri dönmek zorundadır. Bu olaylar yaşanırken apartmana yeni biri taşınır. Eski hayatına geri dönen Nahla yeni komşu olan Jiji ile yakınlaşmaya başlar ve Jiji’nin evin üst katına açtımış olduğu genelevi keşfeder. Bu genelev Nahla’nın cinsel arzularını keşfedeceği bir sığınak haline gelir.
 • 96dk
 • IMDb 10,0
 • 1.824
 • 0
Joueurs
İncele
Joueurs
Türkçe Dublaj
JoueursFransız yapımı bir gerilim filmi olan Joueurs, Marie Monge yönetmenliğinde çekilmiştir.Joueurs, genç bir adamla tanışan genç bir kadının hayatının birbirdenbire değişmesinin anlatıldığı bir filmdir. Ella adındaki genç kadın, babası Ivo’ya ait olan kafenin hem garsonun hem de yöneticisidir. Abel adındaki bir adamla tanışınca Ella’nın hayatı değişmeye başlar. Abel’in hayatına girmesiyle birlikte kendini adrenalin ve paranın hüküm sürdüğü Paris’in kumar dünyasında bulan Ella, oynadığı oyunlardan ve Abel’in farklı kişiliğinden hoşlanmaya başlar. Ella Abel’e aşık olmuştur ve aşık olduğu adamın kalbini çalmak için elinden geleni yapacaktır. Bunun için bir oyuna dahil olan Ella, başlarda bir bahis olarak başlayan aşklarının, daha sonraları genç kadını zorlayan bir tutkuya dönüşmeye başlamıştır.
 • IMDb 0,0
 • 1.118
 • 0
Gece Dünyayı Yuttuğunda 1080p izle
İncele
Gece Dünyayı Yuttuğunda 1080p izle
Türkçe Dublaj
2019 yılı filmleri içerisinde Dram ,korku , gerilim kategorisinde olan Gece Dünya’yı Yuttuğunda filminin başlıca konusu ; hayatda kalma mücadelesi veren ve Dünya’yı yerlebir eden zombilerden kurtulmak için tüm gücü ile mücadele veren adamın hayatı konu ediliyor.Etrafında nele olduğuna dair çok fikri olmayan adam bakalım neler yapacaktır.Yabanci filmizleme olan sitemizden tüm güncel yabanci filmleri sitemizden izleyebilmeniz için sizlere eşssiz arşiv sunmaktayız.Hdfilmsizle2.com iyi seyirler.
 • 93dk
 • IMDb 6.0
 • 417
 • 0
Sığınaktaki Kız – Girl in the Bunker Tek Parça izle
İncele
Sığınaktaki Kız – Girl in the Bunker Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Kendi halinde hayat sürmekte olan talihsiz genç bir kız sapık birisi tarafından kaçırılır ve cani adamın daha önce planladığı yaptığı orman içindeki sığınaga götürür. Ne yapacağını bilemeyen kız bu hapsedildi yerden kaçmak için mücadele edicektir.
 • 99
 • IMDb 6.3
 • 414
 • 0
Replikalar – Replicas Fullhd izle
İncele
Replikalar – Replicas Fullhd izle
Türkçe Altyazı
Replikalar Replicas2018 yapımı olan Replikalar Replicas filminin türü, gerilim, gizem ve bilim kurgu dur. 1 Saat 47 dakika süren film, Jeffrey Nacmanoff yönetmenliği ile çekilmiştir. Yabancı gerilim/gizem ve bilimkurgu filmi arıyorsanız izlemek için doğru yerdesiniz.Film KonusuBilim adamı olan Foster(Keanu Reeves), işine ve evine bağlı bir adamdır. İşi için sarf ettiği çabanın karşılığını alabilmek için bir proje üstünde çalışmaktadır. Tıp için büyük bir adım olan projesi; insan zihnini bilgisayar ortamına aktaracak bir projedir. Fakat bu proje ile uğraşırken ailesini trafik kazasında kaybetmesi ile dünyası altüst olur. Ailesini tekrar geri getirmek için uğraşan bilim adamı, meslektaşı Whittle(Thomas Middleditch) ile ortak çalışmaya başlar. Fakat kaybetmiş olduğu ailesinden sadece 3 kişiyi geri getirebilme şansı olduğunu anlayınca zorlu bir karar vermek durumunda kalacaktır.İzleyici YorumlarıReplikalar Replicas filmi google kullanıcıları tarafından yaklaşık olarak %85 beğeni almıştır. Son yılların aranan film yıldızı olan Keanu Reeves'in başrol olduğu filmin IMBD puanı 6'dır.replikalar izle , replicas izle , filmi fullhd tek parça altyazili ve Türkçe dublaj izle
 • 99
 • IMDb 5.4
 • 871
 • 0
Yüksek Çözünürlük – High Resolution izle
İncele
Yüksek Çözünürlük – High Resolution izle
Türkçe Dublaj
2019 Dram filmlerinden olan High Resolution filminin Türkçe ismi Yüksek Çözünürlüktür. Filmi sitemizden fullhd tek parça hd kalitede izleme şansı sizlerle. Film 21. yüzyıl zamanlarının en baş dönemlerini konu alıyor. Birbirilerine deyim yerindeyse deli gibi aşık olan kadın ve erkek aşkın değerini iyi yada kötü tüm herşeyini görüyorlar. Filmde dramının dibine vurulmuştur . Aşırı aşk içerir :) iyi seyirler.
 • 102
 • IMDb 4.1
 • 574
 • 0
Deniz Komandoları Direk izle
İncele
Deniz Komandoları Direk izle
Türkçe Dublaj
Deniz komandoları Renegades filmi başlıca konusu ; Amerika'da özel kuvvetlerde görevli bu özel tim devletin bel kemiğidir. Deniz komandolarının gölün derinliklrinde define bulmasıyla olaylar yaşanmaya başlar. J.K Simmons gibi başyapıtlı oyuncuların olduğu filmi sitemizden fullhd tek part dublajlı şekilde izleyebilirsiniz.
 • 106dk
 • IMDb 5.4
 • 778
 • 0
Sessizlik Yemini Tek Parça İzle
İncele
Sessizlik Yemini Tek Parça İzle
Türkçe Dublaj
Oldukca başaralı ve insanları nasıl ikna edebileceğini çok iyi bilen bir avukat ailesi ölünce deyim yerindeyse kabuğuna çekilir.Avukatlık yapan bu insan kendisine söz verir ve yas tutacak ve sessiz kalacaktır. Ancak bu adamın istediği ailesini öldüren kişiyi bulmak ve öldürmektir. Bunu başarmak için neler yapabildiğini filmi izleyince çok iyi görüceksiniz.
 • 99
 • IMDb 5.6
 • 795
 • 0

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler..


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : noktafilmizle1@gmail.com adresi ile iletişime geçiniz.