Türkiye
Kulyas: Lanetin Bedeli Full Hd İzle
İncele
Kulyas: Lanetin Bedeli Full Hd İzle
Türkçe Dublaj
Kulyas: Lanetin Bedeli İzleKorku filmlerinden sitemizde bolca bulabilirsiniz. Şimdi size yine bir korku filmi öneriyoruz. Türk yapımı olan bu filmin konusu, cin kabilesinin vahşetiyle karşı karşıya kalan gençlerin konusunu ele alır. Bu kabilenin adı Kulyas’tır. Kulyas kabilesi yıllar önce büyücü Potifar tarafından hapsedilmiştir. Ancak insanların hırsı sayesinde yıllardan sonra kurtulurlar. Bedeli oldukça ağır olan bir anlaşma yapılır. İnsanlar ve kabile lideri Mureh tarafından yapılan anlaşmada her yıl bir insanın canı alınacak ve onun bedenine girilebilecektir. Yıllar boyu onlarca insanın canını alan ama hala doymayan Mureh insanların hırslarınıda almış olur. Tam bu sırada Anıl, Görkem, Beyza ve Defne bu işe bir çare bulmak için işe koyulurlar. Köyün hocası olan Kanber’den yardım isterseler. Hoca tarafından misafirhaneye yerleştiren gençler cinler tarafından eziyete uğrayacaktır.
 • 88dk
 • IMDb 6.8
 • 2.688
 • 0
Bekçi Filmi Full 1080p Kalite İzle
İncele
Bekçi Filmi Full 1080p Kalite İzle
Türkçe Dublaj
Bekçi filmi 2017 720P olarak izlemeniz için hazır. İlerlemiş yaşına rağmen hergün 2 kilometrelik yolu gidip bir mezarlıkta bekçilik yapan adamın hikayesidir. Yıllardır bir kasabanın mezarlığında bekçilik yapar. Salih, her akşam kulübesine gelir sabaha karşıda ayrılır. Yıllardır bu işi yapan Salih’in başka bir uğraşı yoktur. Hayatı boyunca aynı işi yapar ve artık gerçek hayattan kopyama başlamıştır. Her gün gidip geldiği yolda yaşadıkları ve yolda karşısına çıkan adamlar ile uğraşır. Bu sırada sürekli rüyasına giren bir genç kız iyice psikolojisini bozar. Sürekli halüsilasyon görmeye başlayan Salih, bir süre sonra gerçekle hayali birbirinden ayıramaz hale gelir. Yönetmen kolduğunda Durmuş Akbulut’un oturduğu senarist’in ise oyuncu kadrosunda yer aran Turan Özdemir’in üstlendiği filmde oyuncular ise şöyle; Serhan Süsler, Koray Ergun, Uğur Karabulut, Engin ÇelikBekçi Türkiye İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 91
 • IMDb 0.5
 • 250
 • 0
Deniz ve Güneş Full HD izle
İncele
Deniz ve Güneş Full HD izle
Yerli Film
Deniz ve Güneş filmi bir aile dramını ele almaktadır. Yönetmen koltuğunda Barış Denge’nin oturduğu 2018 yılı yapımlı filmin konusu ise şöyle. Baş karakterlerden Deniz, ailesinin zoru ile Nurperi ile evlenir. Nurperi’nin yatıyla bir konser için Burgazada’ya giden deniz burada Güneş ile tanışır ve tüm dengeler değişir. Güneş’in işitme engeli olduğuna inanan Deniz hemen işaret dili öğrenmeye karar verir. Genç adam işitme dili ile konuşmaya başlayınca Güneş’te onun işitme engelli olduğunu düşünür ve aynı şekilde Deniz’e yanıt verir. Aralarında büyük bir tutku oluşmuştur. Deniz babası ve Nurperi’ye rağmen Güneş’e tüm ihtişamıyla aşkını anlatmaya çalışır.
 • IMDb 8.4
 • 716
 • 0
Cin “Aşk Büyüsü” Full Tek Parça İzle
İncele
Cin “Aşk Büyüsü” Full Tek Parça İzle
Türkçe Dublaj
Cin “Aşk Büyüsü” Filmini Full İzleHenüz oyuncuları belli olmayan Cin "Aşk Büyüsü" filmi izlemek isteyenler için korku filmleri kategorisine, 12 Temmuz 2019 sonrasında girecektir. Cin "Aşk Büyüsü" filmini korku ve gerilim sevenler için tavsiye ediyoruz.Filmin KonusuFilm, adamın aşık olduğu kadını kendine büyü ile aşık etme hikayesini konu almaktadır. Aşık adam Musa, Esra isminde genç bir kadına aşık olmuştur. Bu aşkla yanıp kavrulan Musa'nın aşkı için yapmayacağı şey yoktur. Esra'yı kendine aşık etmek için her yolu deneyen fakat bir türlü başaramayan genç adam, bir çare aşk büyüsünü denemek ister. Sosyal medya platformlarında herkesin dilinde olan aşk büyüsünü denemeye karar verir. Büyüyü yaptıktan sonra iyi bir sonuç alan genç adam sonrasında başına gelecek olayların farkında değildir.  
 • 1.429
 • 0
Yuvaya Dönüş Filmi Full HD İzle
İncele
Yuvaya Dönüş Filmi Full HD İzle
Türkçe Dublaj
Yuvaya Dönüş Filmi Full İzleDram konulu Yuvaya Dönüş filmi izlemek isteyenler için 12 Temmuz sonrası sitemizde yerini alacaktır.Filmin KonusuYuvaya Dönüş filminde, 85'li yıllarda İran ile Irak arasında ki savaş zamanı büyük bir planlama sonucu 15 insan Türkiye sınırlarından içeri sokulur. Savaştan kaçan ve hayatta kalan insanların arasında bulunan Keiko, Japon bir genç kızdır. Türk Büyük Elçiliğinde görev yapmakta olan Zafer Üsteğmen ile Keiko arasında büyük bir aşk yaşanır. Savaş sıralarında Zafer, aşk yaşadığı Keiko'yu Türkiye'ye gidecek olan bir uçağa yetiştirir. Birbirlerinden ayrıldıklarına üzülen çiftin bilmediği bir şey vardır. Keiko, Zafer Üsteğmenin bebeğine hamiledir. Türkiye'ye varan genç kadın bir zaman sonra Yumi adını verdiği kızını kucağına alır. Savaş olduğu için Üsteğmenden bir türlü haber alamayan genç kadın tüm hayatını kızına adar ve 30 yıl sonra vefat eder. Geride kızına bıraktığı mektup kalır.   
 • 258
 • 0
Efsunlu – Kabirden Gelen Filmi Full Hd İzle
İncele
Efsunlu – Kabirden Gelen Filmi Full Hd İzle
Türkçe Dublaj
Efsunlu Kabirden Gelen İzleKorku filmi olarak sinema vizyonuna sunulacak olan Efsunlu Kabirden Gelen filmi izlemek için en doğru adrese giriş yapmış bulunmaktasınız. Türk yapımı olan Efsunlu Kabirden Gelen 5 Temmuz 2019 da sinema severler ile buluşacaktır.Filmin KonusuHasta bir genç kıza yardım etmek için çabalayan bir gencin hikayesini konu etmektedir. Çocuk esirgeme yurduna bırakılan Burcu, bebekliğinde oraya bırakılmış. Yurdun sahibesi Zahide Hanım tarafından evlatlık alınmıştır. Zahide Hanım, evlatlık aldığı kızın dermanı olmayan bir beyin hastalığına sahip olduğunu düşünmektedir ve bu yüzden kimsenin olmadığı bir yerde Burcu'yu büyütmeye karar verir. Yurdun tüm sakinleri kız hakkında konuşmaktadır. Yurda yeni gelen kızlardan biri olan Kübra, annesi vefat edince hemşire olmaya karar verir. Orada ki kızların tüm eziyetine rağmen onlarla başa çıkmaya çalışan Kübra, Burcu'nun durumundan haberi olur ve ona yardım etmeye karar verir.
 • 2.360
 • 0
Geçmiş Olsun 720p Full HD İzle
İncele
Geçmiş Olsun 720p Full HD İzle
Türkçe Dublaj
Geçmiş Olsun 2019Türk yapıtlarından biri olan Geçmiş olsun komedi türü filmlerin arasında yerini almıştır. 28 Haziran 2019 da vizyona girecek olan film birçok ünlü isme yer vermiştir. İzlerken eğleneceğiniz aile filmi olan Geçmiş olsun filmini izlemek için en doğru adrestesiniz.Filmin Konusuİnsanların yok olduğu bir dünyayı konu alan filmde aşık olan genç bir adamın öyküsü ele alınmıştır. Saffet, sevdiği ve aşık olduğu kadın Tuğba'yı bulmaya çalışır. Bulmak için elinden gelen her şeyi yapan Saffet, sonunda aşkının karşılıklı bir hale gelmesini sağlar. İşler yoluna girdi diye düşünürken Tuğba'nın erkek kardeşi yüzünden başına beklenmedik olaylar gelir. Ve değişik maceralara yelken açar.
 • 1.567
 • 0
Hayalimdeki Köy
İncele
Hayalimdeki Köy
Yerli Film
Hayalimdeki köy filmi Türk yapımı komedi filmleri kategorisinde yer almaktadır.Hayalimdeki köy filmi yıllar önce ayrılmış olduğu köyüne geri gelen bir adamın yaşadıklarını ele alıyor. Köyünden ayrılarak başka memlekete giden ve geri döndüğünde köyün muhtarı seçilen vatandaşın köyde yaşadığı komik olaylar seyircilere keyifli dakikalar yaşatacak.Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Cüneyt Faruk Arkın yapmakta ve filmin oyuncu kadrosunda Eşref Kolçak, Nuri Alço, Hacı Ali Konuk, Levent Taşçı gibi aslen Giresunlu olan isimler yer almaktadır. Film için seçilen müzikler yerel müziklerdir. Ayrıca film başta Giresun’un Piraziz ilçesi Bozat Beldesi olmak üzere Giresun’da çekilmiştir. Film 14 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecektir.
 • 100
 • IMDb 5.0
 • 607
 • 0
Bağcık
İncele
Bağcık
Yerli Film
Bağcık filmi 7 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecek olan Türk yapımı bir filmdir. Yönetmen koltuğunda Görkem Yeltan’ın bulunduğu film dram kategorisinde öne çıkmaktadır.Konusu anne ve babalarının ölümünün ardından hayata tutunmaya çalışan iki kız kardeşin hikayesidir. İki kız kardeş anne ve babalarının ölümünden sonra bir başlarına kalır ve o sırada anneannelerinin Kanada’ya gitmesiyle işler onlar için daha da zorlaşır. Tek başlarına kalamayacak olan kız kardeşler kısa süreliğine Bodrum’a amcalarının yanına giderler ve amcası onlara bakması için bir pilates hocasıyla anlaşır. Kız kardeşler yaşadıkları hayattan memnun oldukları için Kanada’ya anneannelerinin yanına gitmek istemezler. Fakat amcaları engelli bir birey olduğu için ilk başlarda kızların kendisiyle birlikte kalmasını istemez. Kızların amcası bu fikrini tam değiştirmek üzereyken sevdiği kadının sakladığı sırları öğrenerek dünyası başına yıkılır. Peki bu durumda kızlar amcalarıyla birlikte kalmaya devam edebilecekler mi?
 • 94
 • IMDb 4.6
 • 528
 • 0
Bekçi
İncele
Bekçi
Yerli Film
Kasabadaki mezarlıkta bekçilik yapan Salih’in yaşantısının anlatıldığı dramatik, fantastif ve komedi üçlemesi türünde olan bir filmdir. Salih, kasabalılardan ve kendisinden çok kopuk, bir yaşam sürmektedir. Yıllardır aynı şeyleri yapmaktadır ve yine bir akşamüstü nöbet yerine gitmek üzere evinden ayrılır. Yaklaşık 2 kilometrelik yolu yürerek gider ve kendi gibi rutin işini yapan sütçüyle karşılaşarak selamlaşır. Tüm gece tek başına nöbetini tutar ve sabah tekrar o yolu yürüyerek evine varır. Bu rutin olayların yanı sıra Salih’in kasaba yolunda yaşadıkları, gece kulübeye gelen tuhaf adamlar ve her gece rüyasında gördüğü genç bir kız Salih’te derin bir paranoya halini almıştır. Artık gerçekle hayali birbirine karıştırmaktadır.Filmin yönetmeni Durmuş Akbulut’tur.
 • 101
 • IMDb 5.0
 • 450
 • 0
Ferhat ile Şirin: Ölümsüz Aşk
İncele
Ferhat ile Şirin: Ölümsüz Aşk
Yerli Film
Ferhat karakterini taşıyan Cüneyt Arkın ve Şirin Nilüfer birbirlerini büyük bir tutkuyla seven iki aşık olmaktadır. Ablası Meryem Şirin’i Rum kralı ile evlendirmek istemektedir. Çünkü kralın onları himayesi altına alması için büyük kurallardan biri bu olmaktadır. Kral Hüsrev ise genç kızı kurtarır. Fakat kral asla kimliğini açıklamaz. Halk Hüsrev’in kralın casusu olduğunu düşünür ve kral olduğunu Ferhat’tan da gizler. Meryem Ferhat’ın Şirin’i sevdiğini anlamıştır. Ferhat ile şirin aşkı artık günümüzde de izlenebilmekte ve efsane hala devam etmektedir. Fakat Ferhat ile Şirin  kaçmaya karar verirler. Bunu öğrenen Meryem onları yakalatır. Ferhat zindana atılır Şirin ise kralın sarayına başkente gönderilir. Büyük aşk filmi bu şekilde başlar.
 • 697
 • 0
3 Harfliler: Beddua
İncele
3 Harfliler: Beddua
Yerli Film
3 Harfliler: Beddua Musallat ve Siccin filmlerinin de yönetmenliğini yaptığı Alper Mestçi tarafından yönetilen 3 Harfliler Beddua filmi korku türüyle 15 Haziran 2018 tarihinde vizyona girmiştir. Başrollerini Beyzanur Mete, Esma Sosyal, Şerife  Ünsal ve Gizem Takma'nın paylaştığı filmde 4 genç kızın yaşadıkları anlatılmaktadır. Lise arkadaşı olan Melek, Burcu, Eda ve Ayla yılların geçmesine rağmen aralarındaki bağı koparmamış, her anlarında birbirlerinin yanında olan arkadaşlardır. Bir gece, Havel adındaki Şaman olan bir kadınla tanışan 4 genç kızın hayatı artık eskisi olamayacaktır. 4 genç kızın kimin tarafından edildiği bilinmeyen beddualarla hayatı cehenneme dönmektedir. Bursa'da yaşanmış, gerçek bir hikayeden alınmış olan 3 Harfliler: Beddua, 3 Harfliler film serisine bir yenisinin daha eklenmesini sağlamıştır.
 • 90dk
 • IMDb 6,4
 • 283
 • 0
Akıllara Seza Tek Parça Full HD
İncele
Akıllara Seza Tek Parça Full HD
Yerli Film
Akıllara Seza Filmi Full HD İzleAkıllara Seza filmi 14 Haziran 2019'da vizyona girdikten hemen sonra sitemizde yerini alacaktır. Türk yapımı romantik komedi filmi türünde olan bu güzel filmi sizlerde aileniz ile rahatlıkla izleyebilirsiniz. Akıllara Seza filmini izledikten sonra yorum yapabilir ve düşüncelerinizi kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.Akıllara Seza Filmin KonusuHem romantik hem komedi türünde olan bu güzel filmde, Mustafa adlı bir gencin hikayesi anlatılmıştır. Okuduğu liseyi 97 yılında bitiren Mustafa mezuniyet balosuna giderken kaza geçirir. ve bu kaza sonucu hastaneye kaldırır ve komaya girer. 22 sene komada kalan Mustafa en sonunda gözlerini tekrar açar. Ve aşkının peşine düşer. Ama komada kaldığı uzun süre ardından yaşama gözlerini yeni açan Mustafa yaşam tarzlarına ve teknolojiye ayak uydurmaya çalışır.
 • IMDb 0,0
 • 1.667
 • 0
Maide’nin Altın Günü Filmi izle
İncele
Maide’nin Altın Günü Filmi izle
Yerli Film
Maide’nin Altın GünüAltın günlerinin vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Maide Teyze, özellikle çok marifetli olması ve titizliğiyle çevresinde ünlenmiş bir kadındır. Maide’nin Altın Günü HD izle. Maide Teyze bunlarla ünlü olduğu gibi aynı zamanda mahallede en gösterişli altın günlerini yapmasıyla da tanınmayı başarmıştır. Maide Teyze izle. Geniş bir altın günü ağı olan Maide teyzenin bir gün altın günündeki arkadaşlarından şüphe etmeye başlar.Yine bir gün altın günü yapıldığı sırada Maide’nin aile yadigarı olan bir gerdanlığı çalınır. Maide bu işin peşini bırakmaz ve gerdanlığı alanı bulmaya çalışır. Maide’nin Altın Günü kesintisiz izle. Bunun için İstanbul dışında gelmiş olan yeğeni Yağmur ile bir liste yapar ve listedeki kadınları takip etmeye başlar.
 • 102
 • IMDb 3.8
 • 590
 • 0

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler..


Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : noktafilmizle1@gmail.com adresi ile iletişime geçiniz.


bahis siteleri - deneme bonusu veren siteler